يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: داستان‌ سرایی پس از جنایت تکان‌ دهنده خانوادگی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه قرهیختگان: مرد خشنی که همسرش را با ضربه های چاقو از پا درآورد دیروز در دادگاه کیفری استان تهران به اشد مجازات محکوم شد.

بامداد دوازدهم دی ۱۳۸۹ مرد ۳۶ ساله ای به نام «محمد- ع» دختر چهارماهه اش را به آغوش گرفت و به کلانتری ۱۵۱ خانی آباد تهران رفت. مرد جوان گفت: دیشب همسرم را کشتم.

پلیس وقتی به ساختمان مورد نظر رفت با پیکر کاردآجین «معصومه- ش» روبه رو شد و ماجرا را با کشیک وقت دادسرای امور جنایی پایتخت در میان گذاشت. به این ترتیب جنازه با صدور دستور قضایی به پزشکی قانونی فرستاده شد و مرد عصیانگر در دایره دهم اداره آگاهی مرکز تحت بازجویی قرار گرفت.

«محمد- ع» گفت: پنج سال پیش زن اولم طلاق گرفت و با «معصومه» ازدواج کردم اما به او شک داشتم. به همین خاطر در نیمه شب، زن دومم را کشتم.

این مرد در ادامه بازجویی ها اظهار داشت: زن اولم گفته بود اگر «معصومه» را سر به نیست کنم، یک بار دیگر با من ازدواج می کند.

با مطرح شدن این ادعا همسر پیشین «محمد- ع» به نام «سمیه» به اداره آگاهی فراخوانده شد و مرد خشن را دروغگو خواند.

«سمیه» گفت: «محمد» هم معتاد بود و هم مشروب مصرف می کرد. او مدام رفیق های خلافکارش را به خانه می آورد و هر بار که اعتراض می کردم مرا به باد کتک می گرفت. به همین خاطر از «محمد» جدا شدم و در این پنج سال با او هیچ تماسی نگرفتم. شوهر سابقم می خواهد با دروغگویی و داستان سرایی، مرا به دردسر بیندازد.

پس از اثبات بی گناهی «سمیه» کیفرخواست قاتل «معصومه- ش» صادر و به شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. در نشست رسیدگی به این ماجرا که دیروز به ریاست قاضی «نورالله عزیزمحمدی» و با حضور چهار مستشار تشکیل شد، ابتدا نماینده دادستان تهران، کیفرخواست را خواند. «کرمی» اظهار داشت: طبق بررسی های کمیسیون تخصصی پزشکی قانونی «محمد- ع» هنگام جرم دارای اراده و اختیار بوده است.

سپس مادر داغدار گفت: پس از کشته شدن دخترم، نگهداری از نوه ام را بر عهده گرفتم و سختی های زیادی را تحمل کردم. به هیچ قیمتی رضایت نمی دهم.

نوبت دفاع به «محمد- ع» که رسید، اظهار داشت: نمی دانم چطور شد که «معصومه» را کشتم. باور کنید از صحنه قتل چیزی به خاطر ندارم. من به خاطر جنون دست به جنایت زدم.

در پایان این نشست، هیات قضایی با اعلام تنفس وارد شور شد و مرد خشن را به قصاص نفس (اعدام با طناب دار) محکوم کرد. رای تا ۲۰ روز پس از ابلاغ قابل تجدیدنظرخواهی است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.