جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ازدحام فروشندگان دلار در مقابل صرافی‌ ها ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

قدس آنلاین: بدنبال کاهش قیمت دلار ، صرافی ها نیز از افزایش مراجعه مشتریان برای فروش ارز خبر می دهند.

یکی از متصدیان صرافی های در این باره به خبرنگار ما می گوید: اخیرا با اعلام کاهش قیمت دلار بسیاری از افرادی که ارز را به عنوان سرمایه نزد خود نگاه داشته اند، این روزها فروشنده شده اند.

وی به فضای چند ماه پیش بازار ارز اشاره می کند و می افزاید: زمانی که قیمت دلار در حال افزایش بود، متقاضیان زیادی برای خرید به ما مراجعه می کردند، اما درحال حاضر همان متقاضیان برای فروش مراجعه می کنند.

این متصدی صرافی اضافه می کند:با این وضعیت سالهاست که ما روبرو هستیم و مشتریان ما معمولا با نوسانات قیمت ارز کم و زیاد می شوند و هر موقع که قیمتها کاهش پیدا می کند، فروشندگان ارز نیز افزایش می یابد.

در همین حال یکی از مراجعه کنندگان به صرافی در این باره می گوید: من به دلیل سود بیشتر پس انداز خود را تبدیل به دلار کردم، اما اکنون متوجه شده ام که اشتباه کرده ام.

وی دلیل فروش دلارهای خود را روند کاهش قیمت دلار طی چند روز اخیر عنوان می کند و می افزاید: من به این نتیجه رسیده ام که خرید دلار جز زیان چیز دیگری به همراه نداشته است.

یکی دیگر از مراجعه کنندگان به صرافی می گوید: من چند سالی است که کار خرید و فروش دلار را انجام می دهم و طی این مدت هم معمولا سود کرده ام، اما اکنون ضرر هنگفتی کرده ام.

وی خود را بیکار معرفی می کند و ادامه می دهد: اگر کار بهتری پیدا کنم، قطعاً بدنبال خرید و فروش دلار نخواهم رفت.

وی با انتقاد از نظام بانکی کشور اضافه می کند: اگر بانکها سود مناسبی به سپرده های افراد جامعه بدهند، کمتر کسی به سمت خرید و فروش ارز می رود.

بنا به نظر کارشناسان بازار سرمایه در حال حاضر روند تثبیت خود را سپری می کند و دو رویداد سیاسی و اقتصادی پیش رو می تواند تعیین کننده این بازار باشد.

کارشناسان معتقدند که تصویب نرخ دلار در بودجه 92 و انتخابات ریاست جمهوری در چند روز آینده کشتی بازار سرمایه را به ساحل آرامی خواهد رساند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.