دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دلایل افزایش قیمت خودروهای داخلی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: قیمت خودروهای داخلی در بازار آزاد مقداری افزایش یافته است. کاهش تولید خودرو از دلایل اصلی افزایش قیمت ها عنوان شده است.

داوود میرخانی رشتی - مشاور انجمن خودروسازان ایران - درباره دلایل کاهش تولید خودرو و اثرات آن بر قیمت خودروهای داخلی اظهار کرد: کاهش تولید خودرو موجب بر هم خوردن تعادل عرضه و تقاضا و صعودی شدن قیمت ها در بازار آزاد شده است اما درباره کاهش تولید کسانی باید پاسخگو باشند که به دلایل مختلف موجب تضعیف صنعت خودرو شدند.

وی با بیان این که با وجود گذشت یک سال از مصوبه کارگروه حمایت از تولید در زمینه پرداخت تسهیلات دو هزار میلیارد تومانی به خودروسازان تاکنون این اقدام صورت نگرفته است، خاطرنشان کرد: علاوه بر آن شورای رقابت حدود سه ماه بازار فروش خودروسازان را قفل و جریان ورود نقدینگی به شرکت های خودروساز را قطع کرد که نتیجه آن کاهش بیشتر تولید قطعه و خودرو در کشور است.

مشاور انجمن خودروسازان ایران ادامه داد: از آن سو نیز سازمان حمایت و کمیته قیمت گذاری خودرو در سال های اخیر مانع از واقعی شدن قیمت خودروها شدند که همین سرکوب مالی موجب شد خودروسازان نتوانند طرح های توسعه ای برای افزایش کیفیت و تنوع محصولات را اجرا کنند.

وی افزود: در این شرایط خودروسازان نتوانستند مطالبات قطعه سازان را پرداخت کنند به این ترتیب برخی از شرکت های قطعه سازی تعطیل شده و تیراژ تولید قطعات کاهش یافت که نتیجه مستقیم آن نیز کاهش تولید خودرو در کشور است.

مشاور انجمن خودروسازان ایران با بیان این که از سازمان های مسوول و غیر مسوول توقع می رود در شرایط بحرانی از صنعت خودرو حمایت کنند، تصریح کرد: متاسفانه اتفاقاتی که در چند ماهه اخیر رخ داد درست عکس این انتظار بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.