شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جواهرات انسانی +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران: جواهراتی مانند گردنبند یا گوشواره همیشه توسط خانم ها استفاده می شود از این رو آنها سعی می کنند متفاوت و زیباترین جواهر را داشته باشند.

استفاده از انسان برای هنر نمایی به نظر خیلی زیاد شده است به طوری که چندین پیش صابون های انسانی را به شما معرفی کردیم و این بار به سراغ جواهراتی رفته ایم که از استخوان های انسان تشکیل شده اند.

"کلمبین فینیکس"یکی هنرمند در عرصه طلا که به گفته خودش دیگر علاقه ای به این کار ندارد، قصد دارد استعداد جواهرسازی خودش را در راه دیگری به نمایش بگذارد تا هم از روی دل کار کرده باشد و هم اینکه کسب درآمدی برای او باشد.

جواهرات انسانی +عکس

جواهر سازی با وسیله های عجیب اما این بار این خانم به طور جالبی جواهرات را می سازد. او با استفاده از استخوان هایی که به عنوان مسائل آموزشی دیگر استفاده نمی شوند و به همراه جواهرات واقعی، زیبایی خاصی را ایجاد می کند که طرفداران خاصی نیز دارد.

کلمبین میگوید از بچگی عاشق ساخت جواهر بوده است البته آن زمان بیشتر با استفاده از صدف و موجودات دریایی سخت این جواهرات را درست می کرده است. او اعتقاد دارد این کار به دلیل غیر عادی بودنش قشنگ است.

جواهرات انسانی +عکس

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.