جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دلیل کمبود دارو در بازار چیست؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: در حالی بانک مرکزی چند روز پیش اعلام کرد که هیچ مشکلی برای تخصیص ارز برای کالاهای اساسی و مواد اولیه دارویی وجود ندارد اما برخی گزارش ها از دپوی حجم قابل توجهی از داروهای مورد نیاز مردم در گمرک های کشور حکایت دارد.

بانک مرکزی اعلام کرده است که از ابتدای سال جاری تا 16 اردیبهشت ماه 157 میلیون دلار برای دارو، مواد اولیه دارویی و تجهیزات پزشکی اختصاص داده است.

دارو و برخی تجهیزات پزشکی سال قبل در اولویت اول واردات کالا قرار داشتند و برای واردات نیز ارز مرجع دریافت می کردند. بانک مرکزی در 11 ماهه سال 1391 مبلغ 3.1 میلیارد دلار برای واردات دارو اختصاص داد.

در همین حال طبق اظهارنظر فعالان صنعت و بازار دارو قیمت انواع دارو در بازار بین 20 تا 500 درصد افزایش یافته است. همچنین گزارش های رسیده حاکی از آن است که برخی داروخانه ها مرتکب تخلفات گسترده به ویژه احتکار دارو شده اند.

رییس انجمن سرطان ایران در گفت وگو با ایسنا با اشاره به رسوب حجم بالایی از داروها در گمرک های کشور گفت: کمبود دارویی که امروز در برخی از حوزه های پزشکی در کشور شاهد آن هستیم با تسهیل در ترخیص داروهای موجود در گمرک ها برطرف خواهد شد.

عبدالله فضلعلی زاده افزود: آنچه در بازار داروهای وارداتی موجب کمبود دارو شده است، آن است که یا داروها به موقع سفارشگزاری نشده اند یا تامین ارز آنها به صورت مستمر و روتین انجام نشده است. یا در انتقال ارز آنها اختلال وجود دارد و یا اینکه به موضوع عدم امکان گشایش ال سی برمی گردد.

وی افزود: هم اکنون ترخیص میزان قابل توجهی دارو و تجهیزات پزشکی در گمرک منتظر اعمال نظر مسئولان در زمینه نرخ ارز دارو است و مسئولان باید در این رابطه تعجیل کنند تا بیش از این شاهد فشار ناشی از کمبود دارویی نباشیم.

رییس انجمن سرطان ایران خاطرنشان کرد: نباید درباره نرخ ارز دارو تردید و ابهامی وجود داشته باشد و امور واردات دارو به حالت تعلیق درآید.

وی با اشاره به افزایش قیمت برخی داروها گفت: دولت باید از طریق درآمدهای ناشی از هدفمندسازی یارانه ها، نسبت به پوشش بخش بیشتری از هزینه های درمانی و دارویی برنامه ریزی عملیاتی داشته باشد چرا که اگر داروها با این روند افزایش قیمت داشته باشند، ممکن است در آینده نزدیک شاهد آن باشیم که برخی بیماران خصوصا در حوزه بیماری هایی نظیر سرطان که درمان آنها ذاتا پرهزینه است، به دلیل عدم استطاعت مالی، نسبت به ترک درمان اقدام کنند و این زیبنده جامعه ما نیست.

فضلعلی زاده تاکید کرد: باید برای تامین داروی موردنیاز بیماران فکر اساسی کرد، چرا که افزایش قیمت دارو به طور مستقیم به بیماران فشار می آورد و در همین راستا تلاش مسئولان باید بر این محور استوار شود که فشار ناشی از افزایش قیمت دارو را کاهش دهند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.