شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اعدام در انتظار پنجمین متهم حادثه خمینی شهر ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: دادستان اصفهان گفت: یکی دیگر از متهمان پرونده حادثه خمینی شهر در انتظار اجرای حکم اعدام است.

محمدرضا حبیبی با بیان این که پرونده متهمان حادثه خمینی شهر که در زندان به سر می برند، همچنان مفتوح است، گفت: این پرونده در حال حاضر روال قانونی را طی می کند.

وی گفت: همانطور که پیش از این اعلام شد 4 نفر از متهمان این پرونده اعدام شدند. برای یکی دیگر از متهمان نیز حکم اعدام صادر شده و حکم به تایید دیوان عالی رسید که حکم این فرد در فرصت مناسب اجرا خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان پیش از این به ایسنا گفته بود که پرونده 2 متهم فراری در این خصوص در حال پیگیری است.

در خرداد ماه سال 90، چند زن و مرد جوان در یکی از باغ های شهرستان خمینی شهر اصفهان حضور داشتند که افرادی به صورت غیرقانونی وارد باغ شده و بعد از حبس مردان، اقدام به آزار و اذیت زنان کردند. این حادثه عکس العمل های گسترده اجتماعی را به دنبال داشت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.