"> «گذشته» فرهادی،شانس اول نخل طلای کن
يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: «گذشته» فرهادی،شانس اول نخل طلای کن ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: در حالی که شصت وششمین جشنواره فیلم کن به نیمه راه رسیده است، نشریه سینمایی "هالیوود ریپورتر" به معرفی شاخص ترین فیلم های نمایش داده شده تا به امروز پرداخته است.

سوالی که این روزها ذهن همه سینمادوستان و دنبال کنندگان جشنواره کن را مشغول کرده، این است که در نهایت از میان فیلم های شاخص بخش رقابتی کدام موفق به کسب نخل طلای امسال می شود.

بنا بر تحلیل نشریه سینمایی هالیوود ریپوتر، تا به امروز (سه شنبه) چهار فیلم بیشتر از سایر فیلم توجه تماشاچیان و منتقدین را به خود جلب کرده اند که فیلم «گذشته» جدیدترین ساخته اصغر فرهادی در مکان اول این چهار فیلم قرار گرفته است.

«گذشته» فرهادی،شانس اول نخل طلای کن

هالیوود ریپورتر فیلم های «درون لیون دیویس» ساخته برادران کوئن، فیلم «شبیه پدر، شبیه پسر» به کارگردانی هیروکازو کوریدا از ژاپن و «زیبایی و جوانی» ساخته فرانسوا اوزون را از دیگر فیلم های مطرح رقابت کننده برای نخل طلا معرفی می کند.

همچنین دو فیلم «هلی» ساخته آمت اسکالانته و «جیمی پی» از آرنائود دسپلچین از جمله فیلم هایی بودند که با تمسخر تماشاگران مواجه شده اند و نمی توانند شانسی برای کسب نخل طلا برای آنها متصور بود.

همچنین فیلم های «یک ذره گناه»، «بروگمن»، «سپر حصیری» و «قلعه ای در ایتالیا» با بازخوردهای متفاوتی از سوی ناظران، تماشاگران و منتقدین روبرو شده اند.

حال باید منتظر واکنش به فیلم های ساخته «استیون سودربرگ»، «پائولو سورنتینو» و «جیم جارموش» ماند تا بتوان با قطعیت بیشتر درباره شانس های اصلی نخل طلای امسال پیش بینی کرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.