يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اظهارات متفاوت درباره فروش نرفتن طلا ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: روز گذشته قیمت طلا در بازار داخلی به شدت کاهش یافت؛ قیمتی که از قیمت جهانی آن نیز کمتر بود. اکثر طلافروشان در بازار نیز طلا نمی فروشند.

در این رابطه محمد کشتی آرای، رییس اتحادیه طلا و جواهر درباره کاهش قیمت طلا، اظهار کرد: روز گذشته بازارهای کانادا به دلیل گلریزان تعطیل بود که باعث کاهش قیمت طلا شده بود. در کنار این تعطیلی بازارهای بورس آمریکا و کانادا نیز باعث نامشخص بودن قیمت طلا شده بود که روند کاهشی این فلز گرانبها را در پی داشت.

وی ادامه داد: بحث روانی نیز تاثیر گذار بوده است. در مواقع کاهش قیمت همه فروشنده می شوند و عدم تناسب عرضه و تقاضا نیز عامل تاثیرگذار در کاهش قیمت هاست.

همچنین در پی کاهش قیمت طلا عدم فروش از سوی برخی طلا فروشان به وجود آمده که در این باره مدیر بازرسی شورای اصناف تهران بیان کرد: این حرکت تخلف است و در صورت مشاهده با آن برخورد می شود.

در رابطه با اقدام طلافروشان در عدم فروش طلا نیز داوود اسکندری، مدیر بازرسی اصناف استان تهران به ایسنا گفت: خودداری از فروش کالا مانند احتکار می ماند و با آن باید برخوردی مانند عمل احتکار صورت گیرد.

وی یادآور شد: طلا فروشان در لحظه ای که جنس خود را به فروش می رسانند در همان لحظه خرید می کنند. سرمایه طلا فروشان گرم طلا است نه ریال آن و از این رو هیچ گاه نمی گذارند حجم گرمی طلایشان کاهش یابد.

در این رابطه کشتی آرای نیز توضیح داد: روز گذشته خیلی از طلا فروشان طلای خود را به فروش نمی رساندند و این کار آنان غیرقانونی نیست. البته روحیه سودطلبی در همه افراد وجود دارد.

او ادامه داد: البته طلا فروشان باید ارشاد شوند تا در روزی که قیمت طلا روند کاهشی دارد مانند روزی که قیمت افزایشی است طلا به فروش برسانند.

در همین رابطه رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران از نوسان قیمت طلا و سکه در بازار خبر داد.

احمد وفادار اظهار کرد: امروز سه شنبه سکه تمام طرح جدید یک میلیون و 235هزار تومان، سکه طرح قدیم یک میلیون و 195 هزار تومان، نیم سکه 653هزار تومان، ربع سکه 405هزار تومان و سکه گرمی 290هزار تومان به فروش می رسد.

او درباره قیمت انواع طلا بیان کرد: هر گرم طلای 18 عیار 117هزار و 270تومان، هر مثقال طلا 508هزار تومان و انس جهانی 1380دلار و 50 سنت قیمت گذاری شده است.

همچنین در بازار غیر رسمی هر دلار به نرخ آزاد 3500تومان و هر یورو 4500تومان معامله می شود که تنها قیمت دلار نسبت به روز گذشته دچار تغییر شده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.