دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ابتکار جدید اپل در سیستم‌ های مک‎ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: شرکت رایانه يی اپل برای جذب مشتری بیشتر به ابتکاری جدید دست زده است.

معراج هلشي - اظهار كرد: ابتکار جدید اپل سیستم عامل مک جدید خود است که 100 ویژگی جدید در این سیستم عامل وجود دارد که آن را " شیر کوهستان" نامگذاری کرده است.

وی ادامه داد: این سیستم عامل مک را به نرم افزارهای آیفون و آی پد نزدیک کرده است. سیستم عامل جدید اپل برای صاحبان نسخه های قبلی سیستم عامل مک 21.66 دلار هزینه خواهد داشت و در حال حاضر قابل دانلود است.

ابتکار جدید اپل در سیستم‌ های مک‎

هلشی تصریح کرد: کاربران به ویژگی های جدید سیستم عامل شیر کوهستان علاقمند می شوند و درمی یابند که دانلود کردن و نصب کردن آن از فروشگاه های برنامه های اجرایی مک چقدر ساده است. این سیستم عامل برنامه iCloud را در ویژگيهای جدید خود قرار داده و درمیان آن ویژگی ها می توان به تنظیمات ساده آن اشاره کرد.

وی افزود: با به روز کردن نسخه های قبلی مک اطلاعات مهم کاربر به روز می ماند و دسترسی از طریق آن به تمام دستگاه ها و ویرایش اسناد، یادداشت برداری، نوشتن لیست یادآوری ها ساده خواهد بود.

این کارشناس گفت: سیستم عامل "شیر کوهستان" به سیستم هاي عامل آیفون و آی پد بسیار نزدیک است و ویژگی هایی دارد که آن را بیشتر به دستگاه های دارای سیستم عامل iOS نزدیک می کند که در میان آن می توان به نرم افزار ارتباطی iMessage برای آیفون اشاره کرد. در میان ویژگی های جدید این نرم افزار که میان سایر دستگاه های اپل مشترک است می توان به نرم افزار مرکز بازی اشاره کرد که اکنون بخشی از این سیستم عامل است.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.