"> سرقت مرگبار از صرافی در میدان فردوسی تهران
دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سرقت مرگبار از صرافی در میدان فردوسی تهران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

دستبرد مسلحانه به صرافی امین در میدان فردوسی با قتل دختر 22 ساله ای پایان یافت. اکنون پلیس تجسس گسترده ای را برای دستگیری قاتل آغاز کرده است.

به گزارش مهر، ساعت 11 روز گذشته سرقت از یک صرافی در حوالی میدان فردوسی به ماموران پلیس اطلاع داده شد. در ادامه تیمی از ماموران در محل حاضر شده و در جریان بررسیها و بازبینی فیلم صرافی دریافتند، 20 دقیقه قبل از سرقت پسر جوانی حدود 20 ساله وارد مغازه صرافی شده و پس از پرسیدن قیمت ارز از آنجا خارج شده بود.

همزمان با ترک مغازه از سوی یکی از کارکنان مرد، متهم دوباره وارد صرافی شده و با چاقو ضربه ای به دختر 22 ساله ای که به تنهایی در صرافی حضور داشت وارد کرده و با سرقت دلارهای موجود در مغازه از محل گریخت.

شاهدان این سرقت با مشاهده جوان سارق که در حال فرار بود به تصور اینکه طرح مبارزه با دلالان ارز اجرا شده است هیچ واکنشی نسبت به فرار متهم انجام ندادند.

دخترمجروح سپس به بیمارستان دادگستری منتقل شد و پس از بخیه جراحاتش مرخص و به خانه بازگشت اما شامگاه دیروز دوباره حالش درخانه بد شد و خانواده اش او را به بیمارستان پارسا انتقال دادند که در آنجا به کما رفت. ساعت 10 صبح امروز دختر 22 ساله به علت خونریزی داخلی جان خود را از دست داد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با تائید این خبر به مهر اعلام کرد: همزمان با مرگ دختر 22 ساله پرونده با موضوع قتل عمد و با دستور قاضی شهریاری بازپرس جنایی تهران به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ارجاع شد که در حال حاضر ماموران با بازبینی فیلم های صرافی محل سرقت و مغازه های اطراف تحقیقات گسترده ای را برای دستگیری قاتل آغاز کردند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.