جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قیمت احتمالی تندر- 90 و پژو 206 - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه دنیای اقتصاد: شورای رقابت و خودروسازان در حالی هفته گذشته بر سر قیمت برخی خودروهای داخلی به توافق رسیدند که هنوز تکلیف قیمت تندر-90 و پژو 206 به عنوان دو محصول پرتقاضای بازار مشخص نشده است.

آن طور که خبر می رسد، ارزبری تندر-90 و پژو 206 به محل اختلاف خودروسازان و شورای رقابت تبدیل شده و ظاهرا قرار است این دو طی هفته جاری به توافق نهایی در این مورد برسند.

حرف خودروسازان این است که تندر-90 و پژو 206 ارزبری بالایی دارند و شورای رقابت باید در تعیین قیمت آنها، فاکتور ارزبری را جداگانه و سوای از تورم بخشی، حساب کند.

ظاهرا خودروسازان حتی عنوان هم کرده اند که اگر شورای رقابت قیمتی پایین تر از هزینه تمام شده تولید را برای این خودروها به خصوص تندر-90، در نظر بگیرد، تولید آنها متوقف خواهد شد، زیرا ادامه تولیدشان صرفه اقتصادی نخواهد داشت.

این داستان البته در مورد خودروهایی مانند مگان و سوزوکی گرندویتارا نیز صدق می کند و قرار است قیمت آنها نیز مطابق با میزان ارزبری شان تعیین شود، با این حال هم اکنون تعیین قیمت تندر و 206 به دلیل تقاضای بیشتر، برای مشتریان مهم تر به نظر می رسد.

این در شرایطی است که ظاهرا خودروسازان قیمت های موردنظر خود را به شورای رقابت پیشنهاد داده و منتظر جواب نهایی این شورا هستند.

به گفته منابع آگاه، ایران خودرو قیمتی حدود 31 میلیون تومان را برای پژو 206 تیپ 2 پیشنهاد داده که طبعا اگر قرار به تولید مدل های بالاتر 206 باشد، این رقم افزایش خواهد یافت.

در مورد تندر-90 نیز گفته می شود نظر خودروسازان روی قیمت 33 میلیون تومان است، حال آنکه این محصول هم اکنون قیمتی حدود 31 میلیون تومان در بازار دارد.

باید دید در نهایت چه توافقی بین خودروسازان و شورای رقابت در مورد قیمت تندر و 206 صورت می گیرد و بازگشت دوباره آنها به لیست فروش، بازار را تکان خواهد داد؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.