جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: عکس: برنده جایزه عکاسی سونی ۲۰۱۳ - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: مارکوس رئوگلس، یکی از برگزیدگان رقابت جهانی عکاسی سونی 2013 به خاطر عکس برداری پرسرعت مشهور است. در این تصویر، لحظه برخورد چند قطره رنگی آب را می بینید که در درشت نمایی زیاد و نوردهی سریع ثبت شده است.

عکس برداری پرسرعت یکی از دشوارترین حوزه های عکاسی است که نیاز به تجهیزات پیشرفته مانند فلش فوق سریع (در حد یک ده هزارم ثانیه) دارد. برای این کار، چند قطره رنگی طوری چکانده می شوند که در یک نقطه به هم برخورد کنند. این نقطه در برابر یک سلول نوری (فتوسل) قرار دارد که در لحظه برخورد قطرات، مدار فلش را وصل می کند و نور مناسب در کسری از ثانیه (در حد یک ده هزارم ثانیه) منتشر می شود. این تکنیک نیازی به استفاده از دوربین های عکاسی پرسرعت ندارد.

روش دیگر عکس برداری پرسرعت، استفاده از دوربین های پرسرعت (دارای نوردهی یک پنج هزارم ثانیه و حتی کمتر) یا دوربین های فیلم برداری پرسرعت (تصویربرداری چندصد فریم بر ثانیه) هستند که البته برای دست یابی به کیفیت مناسب باید از لنزهای پرکیفیت نیز استفاده کرد.

عکس: برنده جایزه عکاسی سونی ۲۰۱۳ -

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.