دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید



 

::::: بازتاب ثبت نام کاندیداها در رسانه‌ های جهان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: دوره پنج روزه ثبت نام از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری ایران که روز شنبه به پایان رسید و با حضور متعدد داوطلبان کاندیداتوری مواجه بود، در رسانه های خارجی به اشکال مختلفی بازتاب داشت.

روزنامه آمریکایی "نیویورک تایمز" با اشاره به حضور اسفندیار رحیم مشایی و علی اکبر هاشمی رفسنجانی برای ثبت نام در انتخابات جمهوری اسلامی ایران در گزارشی با عنوان "دو کاندیدا با ورودشان در لحظه آخر، رقابت انتخابات ریاست جمهوری ایران را به لرزه درآوردند" نوشت: رقابت انتخاباتی ایران روز شنبه وقتی دو سیاستمدار تغییر دهنده بازی در دقایق پایانی دوره پنج روزه ثبت نام، به عنوان کاندیدا ثبت نام کردند، به مرحله جدید و پیش بینی نشده ای وارد شد.

روزنامه "واشنگتن پست" نیز در گزارشی با عنوان "کاندیداهای دقیقه آخر شکل تازه ای به عرصه انتخابات ریاست جمهوری ایران بخشیدند" ، نوشت: دو تن از جنجالی ترین شخصیت های ایران روز شنبه اعلام کردند که درصدد کاندیداتوری برای جانشینی محمود احمدی نژاد به عنوان رییس جمهور ایران هستند.

این روزنامه همچنین به حضور محمد باقر قالیباف، غلامعلی حداد عادل و علی اکبر ولایتی، سعید جلیلی، رامین مهمانپرست و علی اکبر جوانفکر توجه نشان داد.

واشنگتن پست نوشت: دست کم 20 تن از سیاستمداران عالی رتبه در میان افرادی بودند که برای کاندیداتوری ثبت نام کردند اما این حضور رفسنجانی و مشایی در دقایق پایانی ثبت نام بود که توجه خبرنگارانی را جلب کرد که از صبح منتظر بودند ببینند آیا این دو ثبت نام خواهند کرد یا خیر.

روزنامه "گاردین" نیز با اشاره به حضور هاشمی رفسنجانی در گزارشی با عنوان "اکبر هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست جههوری ایران شرکت می کند" نوشت: رییس جمهور پیشین ایران به بیش از 680 کاندیدایی پیوست که اسفندیار رحیم مشایی، متحد نزدیک محمود احمدی نژاد نیز در میان آنها قرار دارد.

این روزنامه به کاندیداهای دیگر از جمله جلیلی، روحانی و دیگران نیز اشاره داشت.

خبرگزاری "رویترز" نیز در گزارشی با اشاره به حضور هاشمی رفسنجانی نوشت که " حضور دقیقه ی 90 رفسنجانی رقابت درایران را تغییر می دهد".

در این گزارش ضمن اشاره به دیگر کاندیداها از جمله مشایی و جلیلی به نقل از یک تحلیلگر "گروه بین المللی بحران" نوشت: در هر صورت کاندیداتوری جلیلی احتمالا دیپلماسی هسته یی را برای مدتی متوقف می کند. او نمی تواند گفت وگوهای هسته یی و رقابت انتخاباتی را همزمان دنبال کند.

خبرگزاری "آ سوشیتدپرس" نیز با اشاره به حضور هاشمی در گزارشی با عنوان "رفسنجانی برای رقابت انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد" نوشت: رییس جمهور قدرتمند پیشین ایران به رقابت انتخابات ریاست جمهوری که در ماه ژوئن برگزار می شود، وارد شد.

این گزارش حاکی است: به طور همزمان اسفندیار رحیم مشایی، فرد مورد اعتماد و نزدیک احمدی نژاد نیز در دقایق پایانی و پیش از پایان مهلت ثبت نام در روز شنبه ثبت نام کرد.

خبرگزاری فرانسه نیز در گزارشی به حضور سعید جلیلی توجه نشان داد و ضمن انتخاب عنوان " مذاکره کننده هسته یی ایران اکنون به ریاست جمهوری چشم دارد" برای این گزارش افزود: سعید جلیلی، مذاکره کننده هسته یی ایران روز شنبه، 11 مه، به طور غیر منتظره به انتخابات ریاست جمهوری وارد شد.

رویترز نیز در گزارشی دیگر حضور جلیلی را به عنوان " مذاکره کننده هسته یی ایران" مورد توجه قرار داد و به سوابق کاری او پرداخت.

روزنامه " فاینشیال تایمز" هم حضور هاشمی رفسنجانی را مورد توجه قرار داد و روزنامه "نیوز" با انتخاب عنوان " سیاستمداران ایرانی برای رقابت انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کردند" به انتشار خبر ثبت نام ها در ایران پرداخت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.