دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نظر شورای نگهبان درباره اقدام احمدی نژاد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه کار بررسی صلاحیت نامزدهای یازدهمن دوره انتخابات ریاست جمهوری از امروز آغاز شده است، گفت: اعضای شورای نظارت بر انتخابات به اتفاق آراء اقدام دیروز رئیس جمهور در همراهی یک کاندیدا برای ثبت نام را مصداق تخلف انتخاباتی دانستند.

عباسعلی کدخدایی با بیان اینکه از امروز بررسی احراز صلاحیت های کاندیداهای ریاست جمهوری آغاز شده است، اظهارداشت: تلاش شورای نگهبان و هیات نظارت بر این است که در فرجه اول کار بررسی صلاحیت را به پایان برساند که اگر این امر میسر نشد از فرصت 5 روزه دیگر خود هم استفاده خواهد کرد.

سخنگوی شورای نگهبان، همچنین در واکنش به نوع کاندیدای دولت در انتخابات و اقدام رئیس جمهور در همراهی کردن یک کاندیدا برای ثبت نام گفت: بدلیل تماس خبرنگاران با اعضای شورای نگهبان برای اینکه بدانند این حرکت قانونی یا غیر قانونی است از این رو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات جلسه ای را تشکیل داد و اعضای این شورا به اتفاق آراء این اقدام را مصاداق تخلف انتخاباتی دانستند و مقرر شد که گزارشی به قوه قضاییه ارسال شود.

وی در پاسخ به این سوال که تخلفات انتخاباتی چه تاثیری در بررسی صلاحیت یک کاندیدا دارد؟ تصریح کرد: وقتیکه تخلف انتخاباتی صورت بگیرد گزارشی از این تخلفات انتخاباتی به قوه قضاییه داده می شود و مجازات هایی هم برای آن در نظر گرفته شده است. اما برخی از تخلفات هم در بحث انتخابات و بررسی صلاحیت ها تاثیرگذار است.

سخنگوی شورای نگهبان، همچنین راه اندازی کارناوال های انتخاباتی را جزء مصادیق زودهنگام انتخاباتی دانست و در پاسخ به این سوال که آیا سفرهای استانی کاندیدا جزء مصادیق تبلیغات زودهنگام هست یا خیر؟ گفت: در صورتی که گزارشی در این سفرها مبنی بر تخلف انتخاباتی کاندیداها وجود داشته باشد این سفرها هم مصداق تخلف انتخاباتی است.

کدخدائی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است نظر شورای در مورد عدم احراز صلاحیت کاندیداها از قبل به آنان اعلام شوم تا در انتخابات ثبت نام نکنند، تاکید کرد: بعد از ثبت نام ها و بررسی پرونده کاندیدا توسط شورای نگهبان و زمانیکه این شورا تصمیم خود را در مورد کاندیدا گرفت، داوطلبان می توانند قبل از انتشار رسمی اسامی نهائی با مراجعه به شورا نظر آن را جویا شوند و اگر نظر منفی بود از انتخابات انصراف بدهند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.