دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اتفاق عجیب؛ کلید ورزشگاه ومبلی گم شد! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: كليدهاي ورزشگاه ومبلي لندن گم شده است اما پليس مي گويد اين موضوع جاي نگراني ندارد.

اسكاي اسپورت اعلام كرد يك دسته كليد كه متعلق به درهاي داخلي ورزشگاه ومبلي لندن است، سه شنبه هفته گذشته مفقود شده است. با اين حال، هنوز نشانه اي از اقدامات مجرمانه مشاهده نشده است.

پليس لندن در بيانيه اي با تاييد اين خبر اعلام كرد: جاي هيچ نوع نگراني وجود ندارد زيرا اقدامات امنيتي لازم براي حفظ امنيت ورزشگاه انجام شده است.

برگزاركنندگان المپيك لندن هم اعلام كردند كه قفل درهاي ورزشگاه ومبلي تعويض شده و هيچ نوع ورود غير مجازي به اين ورزشگاه رخ نداده است.

ومبلي يكي از شش ورزشگاهي است كه رقابت هاي فوتبال مردان و زنان المپيك در آن برگزار مي شود.

اتفاق عجیب؛ کلید ورزشگاه ومبلی گم شد!

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.