جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بازار رهن و اجاره مسکن، ناخوش است! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه دنیای اقتصاد: اکنون روزهایی سپری می شود که اظهار هر نوع پیشنهاد یا وقوع هر رویدادی در بازار رهن و اجاره واحدهای مسکونی قابل انتظار است؛ چراکه حالا نوبت بازار اجاره مسکن فرا رسیده تا آن طور که می پسندد بر مستاجران مسلط شود.

درحال حاضر فايل هايي كه به بازار اجاره واحدهای مسکونی ارائه می شوند به اصطلاح «درهم» هستند، زیرا واحدهای درجه یک از لحاظ کیفیت یا واحدهایی که از عدم کیفیت برخوردار هستند به صورت توام در بنگاه ها وجود دارد.

تنها مساله ای که شاید بین 99 درصد واحدهای اجاره ای مشابه است نرخ های کاذب است و دلیل این مساله به چشم و هم چشمی و به راه انداختن نوعي کاسبی توسط موجران باز می گردد.همچنین شرایط پرداخت اجاره بها و نکاتی که مالکان یا مشاوران املاک به عنوان امتیازهای مثبت واحدهای اجاره ای از آنها نام می برند دلالت دیگری بر درهم بودن فایل های اعلام شده دارد.

اوضاع و احوالی که بازار اجاره مسکن این روزها با آن دسته و پنجه نرم می کند به این شرح است:همچنان واحدهایی در بازار اجاره هستند که شرایط پرداخت نرخ اجاره شان قابل تبدیل است. برای مثال: یک واحد مسکونی 78 متری در خیابان آیت اله کاشانی (خیابان اباذر) با 50 میلیون تومان رهن کامل به مستاجر اجاره داده می شود و البته شرایط پرداخت اجاره قابل تبدیل اعلام شده است

.علاوه براین در خیابان زعفرانیه یک واحد مسکونی سوپر لوکس به متراژ 80 متر مربع با 100 میلیون تومان رهن کامل به بازار اجاره عرضه شده است و این امکان برای متقاضی فراهم شده است که وی می تواند شرایط پرداخت اجاره این واحد را به رهن و اجاره ماهانه تبدیل کند.

از طرف دیگر برخی از مالکان اگرچه واحدشان تا آخر تابستان تخلیه یا اینکه مراحل ساخت شان تکمیل نمی شود اما به دلیل داغ بودن بازار اجاره از اواسط خرداد ماه تا 3 ماه آینده، واحد خود را در بین فایل های اجاره ای فعلی قرار می دهند تا بتوانند واحدشان را در فصل اجاره با بالاترین نرخ پیشنهادی عرضه کنند و در نهایت هم قراردادی با متقاضی برای زمان تحویل تنظیم کنند.

برای مثال: یک واحد مسکونی 100 متری نوساز در فاز 3 مهر شهر که تحویل آن 3 ماه آینده پیش بینی شده است، اکنون با شرایط رهن کامل به بازار اجاره معرفی شده است.همچنین مجردها دیگر مثل سابق برای اجاره یک واحد مسکونی به اندازه سوئیت یا بالاترین متراژ کمترین مشکلی ندارند؛ چراکه موجران زیادی این روزها راضی شده اند که واحدشان را به افراد مجرد اجاره دهند. در خیابان سرو واقع در خیابان سعادت آباد واحدی 68 متری بازسازی شده با 65 میلیون تومان رهن کامل به متقاضی حتی مجرد اجاره داده می شود.

از سوی دیگر واحدی به متراژ 105 متر مربع در بلوار ارتش در خیابان ظفر با 20 میلیون تومان ودیعه و یک میلیون و 800 هزار تومان اجاره ماهانه در بازار اجاره فایل شده است و مالک اظهار کرده که واحدش را به مستاجری که مجرد هم باشد، اجاره می دهد.

مدت زمان نسبتا زیادی هم از اجاره های میلیونی واحدهای متراژ کوچک می گذرد، زیرا موجران واحدهای نقلی می کوشند که با در نظر گرفتن کمترین میزان ودیعه، نرخ اجاره ماهانه را به میلیون ارتقا بخشند.روز گذشته واحدی55 متری در خیابان دیباجی با 10 میلیون تومان ودیعه و یک میلیون تومان اجاره ماهانه آماده واگذاری به مستاجر اعلام شد.

بازار رهن و اجاره مسکن، ناخوش است!

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.