چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: علت همراهی عزت‌الله انتظامی با مشایی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: عزت الله انتظامی علت حضورش همراه اسفندیار رحیم مشایی هنگام ثبت نام برای انتخابات ریاست جمهوری در وزارت کشور را پیگیری وضعیت بنیاد فرهنگی اش عنوان کرد.

آقای بازیگر سینمای ایران گفت: «مدت ها پیگیر وضعیت راه اندازی «بنیاد فرهنگی عزت الله انتظامی» بودم که با وجود دستور ريیس جمهور باید تاییدیه به امضای چهار وزیر می رسید که متاسفانه اجرایی نشده است و وزارت ارشاد هم اقدامی نمی کند.»

او ادامه داد: «برای پیگیری موضوع روز شنبه، 21 اردیبهشت ماه قراری با اسفندیار رحیم مشایی داشتم که بعد به اتفاق هم به وزارت کشور رفتیم.» اواخر بهمن ماه سال پیش، درپی درخواست انتظامی ، دفتر ریاست جمهوری با ارسال نامه ای خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزیر کشور از آنها خواست برای صدور مجوز «بنیاد فرهنگی عزت الله انتظامی» اقدام فوری انجام شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.