سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بدون مدرک ها هم استاد می شوند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایلنا: معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی از راه اندازی نخستین دوره هم تراز دکترای تخصص در دانشگاه جامع علمی کاربردی با نام مهندسی فن آوری خبره خبر داد و اظ ها داشت: امیدواریم دانشگاه جامع علمی کاربردی استان نیز سهمی از این دوره داشته باشد.

ترابی زاده در یک نشست خبری با اشاره به متحول شدن ساختار نظام آموزشی دانشگاه علمی کاربردی از مهرماه سال جاری گفت: ۶۰ درصد آموزش ها به صورت مهارتی و ۴۰درصد هم دانش بنیان خواهد بود که رشته هایی نظیر حسابداری، رایانه و معماری از سیستم علمی کاربردی حذف و گرایش های تخصصی برای آن ها تعریف شده است.

وی با اشاره به نظام آموزشی جدید که نظام جامع مهارتی نام دارد، عنوان کرد: این نظام سه زیرشاخه دارد که نظام آموزش مهارت و فن آوری یکی از آن هاست که این نظام چند شاخه فرعی دارد که متولی یکی از نظام های فرعی، دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشگاه فنی حرفه ای است.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی ادامه داد: عناوین مقاطع دوره ها هم تغییر پیدا کرده و مقاطع به کاردانی، مهندسی فناوری ارشد و مهندسی فناوری خبره، کاردانی حرفه ای، کار شناسی حرفه ای، کار شناسی حرفه ای ارشد و کار شناس حرفه ای خبره تقسیم بندی شده است.

ترابی زاده با اشاره به اینکه در ساختار دوره های مهارتی و آموزشی هم تغییراتی ایجاد شده است گفت: نظام تک پودمان هم مصوب شده است و اجرایی می شود؛ آموزش های تکمیلی بین سطوح تحصیلی هم وجود دارد.

همچنین در حاشیه این نشست سید جلال خوابنما مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در مشهد با بیان این مطلب افزود: برخی از افراد خبره اطلاعات تخصصی بالایی دارند اما چون مدرک تحصیلی ندارند نمی توانند در این مراکز حضور یابند.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در آینده ای نزدیک ترتیبی اتخاذ داده می شود تا افرادی که متخصص و خبره هستند بتوانند به طور حق التدریس به فعالیت بپردازند و به صورت جهشی به آن ها مدرک اعطا شود.

مدیر کل فنی و حرفه ای خراسان رضوی با بیان اینکه نظیر چنین اقدامی در کشورهای استرالیا، ژاپن، کره انجام شده است اظهار داشت: مدرک اعطایی که پس از گرفتن آزمون به خبرگان متخصص داده می شود معادل کار شناسی و یا کار شناسی ارشد است.

خوابنما به برخی آموزش های تخصصی در فنی و حرفه ای خراسان رضوی نیز اشاره کرد و گفت: آموزش های نانو کشاورزی از جمله آموزش هایی است که در هیچ جای دنیا نظیر ندارد و در ۲۵۰ ساعت انجام می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.