يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: درگیری در یک فدراسیون در آستانه المپیک ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: در حالی که ورزشکاران یکی از فدراسیون های پرسروصدای ورزشی خود را آماده حضور در بازی های المپیک می کنند و جامعه ورزش امید زیادی به مدال آوری آنها دارند، برخی مسئولان این فدراسیون به درگیری لفظی با یکذیگر پرداخته اند.

با وجود درگیری لفظی که بین مسئولان یک فدراسیون ورزشی مدال آور صورت گرفته است اما تاکنون خبری از این درگیری به بیرون درز پیدا نکرده و ظاهرا آتش زیر خاکستر برای پس از رقابت های المپیک مانده است.

یک منبع آگاه که خواست نامش فاش نشود ضمن تایید این خبر اعلام کرد بالا گرفتن برخی مشکلات اداری و اجرایی در این فدراسیون و به دنبال آن درگیری لفظی برخی مسئولان این رشته مدال آور المپیکی، باعث شده اخبار متناقضی از احتمال عزل و نصب های فوری و ناگهانی منتشر شود!

در این مورد گفته می شود در تازه ترین درگیری سریالی متولیان این فدراسیون، کار به جایی کشیده شده که یکی از مردان شناخته شده دنیای ورزش که در این نشست حضور داشته، پا در میانی کرده و قائله را خاتمه داده است!

اتفاقاتی که طی چندماه اخیر در فدراسیون یادشده رخ داده مسئولان وزارت ورزش و جوانان را بر آن داشته تا تغییرات در برخی سمت های این فدراسیون را در دستور کار خود قرار دهند اما به دلیل در پیش بودن رقابت های المپیک، قرار است این تغییرات پس از بازی های المپیک انجام شود.

در این مورد گفته می شود برکناری متولی این فدراسیون قطعی است اما به خاطر برخی مسائل فعلا خبری در این مورد منتشر نخواهد شد. ضمن اینکه برخی اختیارات از این مسئول گرفته شده است!

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.