جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: گرانترین و ارزانترین خانه‌ های تهران کجاست؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران جوان: رئيس اتحاديه مشاوران املاک کشوري گفت: منطقه يک تهران بيشترين قيمت ها و منطقه 15 کمترين رشد قيمت مسکن را از اول امسال داشته اند.

مصطفي قلي خسروي با بيان اينکه منطقه يک تهران بيشترين رشد قيمتي در بخش مسکن داشته است، گفت: منطقه 15 تهران کمترين و منطقه 22 رشد متوسط رو به بالايي از نظر قيمتي داشته است.

وي ادامه داد: ايجاد درياچه در منطقه 22، رونق خريد و فروش مسکن را در اين منطقه ايجاد کرده است.

رئيس اتحاديه مشاوران املاک کشوري، در ادامه تصريح کرد: قيمت ها در منطقه 22 از حد معمول تجاوز کرده و از شاخص تورم گذشته است.

خسروي با اشاره به اينکه قيمت هاي مسکن در منطقه يک تهران بسيار تاثربرانگيز است، افزود: خريد و فروش مسکن در اين منطقه به صورت اقساطي انجام مي شود که همين امر موجب افزايش قيمت ها در منطقه يک شده است.

وي در ادامه يادآور شد: خريد و فروش به صورت توافقي و اقساطي مسکن در منطقه يک، ملاک قيمتي براي ما محسوب نمي شود.

خسروي با اشاره به اينکه بافت فرسوده در منطقه 15 بسيار فعاليت خوبي داشته است، افزود: نوسازي بافت هاي فرسوده در اين منطقه موجب کاهش رشد قيمتي در منطقه 15 شده است.

رئيس اتحاديه مشاوران املاک کشوري، در ادامه خاطرنشان کرد: کاهش قيمتي در چند ماه آينده داريم و 20 درصد رشد قيمتي کاذب در حال حاضر وجود دارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.