پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نسخه طب سنتی برای اختلالات جنسی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مجله ایده آل: ابتلا به بيماري ها و اختلالات جنسي يکي از بزرگ ترين کابوس هايي است که ممکن است سراغ هر مرد و زن جواني بيايد؛ بيماري ها و مشکلاتي که تاثيري عميق و گاهي جبران ناپذير بر زندگي زناشويي افراد دارد و عدم درمان آنها در زمان مناسب، صدمه هاي جبران ناپذيري را به کانون خانواده و ادامه روند زندگي وارد مي کند. از اين رو در زمان هاي قديم حکما و طبيبان مکاتب درماني سنتي و مکمل، شيوه ها و روش هاي طبيعي و متنوعي را براي بهبود و درمان بيماري ها و اختلال هاي جنسي به کار مي بستند و استفاده از اين شيوه ها را سالم ترین و بي عارضه ترين روش ها براي حفظ سلامت و درمان بيماري هاي جنسي مردان و زنان مي دانند.

نسخه طب سنتی برای اختلالات جنسی

بر اساس آنچه در متون و کتاب هاي حکما و طبيبان طب سنتي ايران به رشته تحرير درآمده بيماري هاي جنسي مختلفي را مي توان با شيوه هاي درماني طب سنتي و گياه درماني درمان کرد. از ميان اين بيماري ها مي توان به ناتواني هاي جنسي، کاهش ميل جنسي، افزايش مفرط ميل جنسي، خواب هاي جنسي و برخي ديگر از بيماري ها و اختلال هاي جنسي اشاره کرد. البته بايد به اين نکته توجه داشت که يکي از ويژگي هاي طب سنتي ايران اين است که درمان را براي بيمار و نه بيماري ارائه مي کند. به اين ترتيب در اين شيوه درماني براي بيماران مبتلا به يک بيماري نسخه ها و روش هاي درماني متفاوتي ارائه مي شود؛ روش هايي که متناسب با مزاج و طبع افراد توسط درمانگران و متخصصان طب سنتي انتخاب و براي درمان بيماري ها به آنها توصيه مي شود.

درمانگران سنتی چه می گویند

درمانگران و متخصصان طب سنتي براي درمان بيماري هاي جنسي جنبه هاي فردي، رواني، شخصيتي، اجتماعي، تغذيه اي و رفتاري هر فرد را مد نظر قرار مي دهند و پس از مطالعه اين موارد براي درمان بيماري ها و اختلال هاي جنسي اقدام مي کنند. روش هاي درمان بيماري ها و اختلال هاي جنسي در طب سنتي و شيوه هاي طبيعي متنوع است. گاهي افراد مبتلا به اين بيماري ها خيلي ساده با اصلاح تغذيه، خواب، استحمام، گياه درماني، تجويز داروهاي معدني، ماساژ، عطردرماني، ورزش و موسيقي درماني براي درمان استفاده مي کنند و اين کاملا با مزاج فرد بيمار و مزاج بيماري او در ارتباط است.

عوامل مختلفي از جمله مسائل روحي- رواني، نوع تغذيه، تحرك، شرايط آب و هوايي، سن، بسياري از داروها و برخي از بيماري ها مي تواند در بهبود اختلال ها و بيماري هاي جنسي موثر باشد.

نقش رژيم غذايي

بيماري ضعف قواي جنسي که در طب سنتي ايران از آن با نام ضعف قوت باه يا کمبود باه نام برده مي شود به دليل ضعف در يکي از اعضاي رئيسه بدن يا تمامي آنها، همين طور ضعف عمومي بدن به وجود مي آيد که به وجود آمدن هر يک از اين موارد دلايل خاص خود را دارد. با اين وجود درمانگران طب سنتي براي درمان بيماري پيش از هر چيز براي شناسايي علت ايجاد ضعف در اندام و اعضاي ضعيف اقدام مي کنند. از اين رو آنها براي بيمار روش هاي درماني سنتي و رژيم غذايي خاصي را توصيه مي کنند. آنها مصرف غذاهايي که خلط زيادي در بدن ايجاد کند، غذاهايي که در بدن باد ايجاد کند و غذاهايي که ميل به گرمي داشته باشد را بهترين غذاها براي درمان ضعف عمومي بدن مي دانند و به بيماران خود توصيه مي کنند مصرف داروها و غذاهاي توصيه شده بعد از حمام کردن تاثير درماني بيشتري دارد. آنها به بيماران خود توصيه مي کنند اگر هر 3 خاصيت ذکر شده در غذاي آنها موجود نبود دست کم غذايشان 2 خاصيت را داشته باشد و سومين خاصيت از مصرف غذاي ديگر تامين شود.

نسخه طب سنتی برای اختلالات جنسی

زنجبیل از جمله گیاهان دارویی با طبع گرم است که مزه ای تند و سوزاننده دارد. مصرف این گیاه به صورت تازه یا خشک شده آن تاثیرات درمانی بی نظیری به همراه دارد که یکی از بارزترین آنها تقویت قوای جنسی است. این گیاه به دلیل طعم و عطری که به غذا می دهد یکی از پرمصرف ترین گیاهان دارویی و غذایی در میان مردم کشورهای شرقی است. مصرف روزانه زنجبیل همراه غذاها، چای یا سالادها می تواند علاوه بر افزایش قوای جنسی به عنوان یک داروی طبیعی برای کاهش میزان کلسترول خون، کاهش چسبندگی پلاکت ها، افزایش قوت هضم و متابولیسم بدن مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر زنجبیل، امروز فرآورده های صنعتی از این گیاه دارویی تهیه می شود که در داروخانه ها به فروش می رسد. اسانس زنجبیل یکی از این فرآورده هاست که می توان روزانه 20 تا 30 قطره آن را به همراه غذا، سالاد و چای 2 تا 3 بار در طول روز مصرف کرد.

نسخه طب سنتی برای اختلالات جنسی

فلفل سبز گياهي از ادويه ها و چاشني هاي تند و پرمصرف دنيا به ويژه مردمان آسياي شرقي است. اين گياه علاوه بر آنکه براي طعم بخشيدن به خوراکي ها و غذاها مورد استفاده قرار مي گيرد، براي تهيه برخي داروهاي طبيعي و حتي تهيه محصولات ضددرد مانند مشمع هاي طبي و برخي پمادهاي ضددردهاي اسکلتي از آنها استفاده مي شود. مصرف فلفل سبز علاوه بر خاصيت ضد ميکروبي و ضد اسپاسم، تاثير زيادي در بهبود عملکرد دستگاه گوارش به ويژه معده در هضم و جذب مواد غذايي دارد و مي تواند در کاهش ميزان چربي و کلسترول خون نيز اثر بگذارد. علاوه بر اين فلفل سبز گياهي بهترين محرک و داروي طبيعي براي بهبود و افزايش ضعف قواي جنسي و درمان اين بيماري است.

نسخه طب سنتی برای اختلالات جنسی

در برخي از متون طب سنتي اشاره شده که مصرف خوراکي ها و موادغذايي خاص مي تواند به درمان و از بين رفتن ضعف قواي جنسي کمک کند. براي مثال در اين متون به مصرف باقلا اشاره شده است. زيرا خوردن باقلا خلط و باد و بخارات در بدن ايجاد مي کند اما در گروه غذاهاي گرم نيست و بهتر است که مصرف آن با گياهان دارويي گرم مزاج مثل زنجبيل يا شقاقل باشد. علاوه بر اين، در اين متون اشاره شده مصرف گوشت گوسفند با پياز، افزودن زنجبيل به موادغذايي، خوردن انگور شيرين رسيده و همين طور مصرف نخود خام با توصيه درمانگر و متخصص طب سنتي بر اساس نسخه اي که او ارائه مي کند نيز مي تواند به بهبود افرادي که دچار ضعف قواي جنسي هستند، کمک کند. علاوه بر اين، در شرايطي که کمي و ضعف قواي جنسي ناشي از ضعف بدن باشد مصرف شورباهاي ساده، کباب، شلغم، روغن حيواني، تخم مرغ نيمبند، مغز بادام و گردو و شير توصيه شده است.

ميانسالان چه کنند؟

انزال زودرس شايع ترين مشكل جنسي مردان به ويژه مرداني است که از مرز 40 سالگي عبور کرده اند و دوره ميانسالي را پشت سر مي گذارند. اين اختلال که در ميان بسياري از مردان جهان ديده مي شود، تاثير عميقي بر زندگي زناشويي اين گروه از مردان دارد به ويژه آن گروه از مرداني که به دليل مسائل روحي، اجتماعي و عرفي توانايي رويارويي با اين اختلال را ندارند و به سختي براي درمان آن اقدام مي کنند در حالي که درمان اين اختلال مي تواند تاثير زيادي در بهبود کيفيت زندگي زناشويي و گرم تر شدن کانون خانواده داشته باشد. در بسياري از متون طب سنتي براي ابتلا به اين اختلال 4 عامل ذکر شده است. در اين متون اشاره شده که انجام فصد زير نظر متخصص طب سنتي و مصرف غذاي کمتر، گنجاندن آبغوره، آب انار، سکنجبين در ساعات اوليه روز در برنامه غذايي به بهبود اين اختلال و درمان آن کمک مي کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.