شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: حبس ابد دو ایرانی بازداشت شده در کنیا ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: دو ایرانی دستگیر شده در کنیا به جرم آنچه مقامات این کشور در اختیار داشتن مواد منفجره و برنامه ریزی برای بمب گذاری خوانده اند، به حبس ابد محکوم شدند.

تسنیم نوشت، یک دادگاه در کنیا دو ایرانی را به اتهام در اختیار داشتن 15 کیلوگرم ماده منفجره و تلاش برای بمب گذاری در شهرهای مختلف این کشور به حبس ابد محکوم کرد.

نام این دو نفر که احمد محمد و سید موسوی اعلام شده است ژوئن گذشته در نایروبی دستگیر شدند. بازپرسان این پرونده در ابتدا مدعی شده بودند که مشخص نیست این افراد با شبه نظامیان القاعده در سومالی ارتباط دارند یا با گروه دیگری مرتبط هستند.

رئیس جمهور کنیا که قرار است در ماه جولای به اتهام جنایت علیه بشریت در دادگاه کیفری بین المللی محاکمه شود نخستین سفر رسمی خود پس از رسیدن به قدرت را به انگلیس انجام خواهد داد.

وی قرار است در ماه جولای به اتهام جنایت علیه بشریت پس از اتفاقات خشونت بار انتخابات 2007-2008 میلادی در دادگاه بین المللی کیفری محاکمه شود.

سال گذشته چندین بمب گذاری در کنیا صورت گرفت که مقامات این کشور شبه نظامیان الشباب فعال در سومالی را به انجام این بمب گذاری ها متهم کردند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.