دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: خانه ویلایی در تهران، هنوز طرفدار دارد؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه دنیای اقتصاد: در حالی که این روزها اغلب متقاضیان واحدهای مسکونی در پایتخت به دنبال خرید و فروش یا اجاره آپارتمان در متراژهای مختلف هستند، در بخش دیگری از بازار مسکن، معاملات خانه های ویلایی هم به صورت محدود انجام می شود.

در شرایطی که به دلیل کمبود زمین در تهران و افزایش قابل توجه قیمت ها، مالکان خانه های قدیمی ویلایی که در اصطلاح به آنها کلنگی هم می گویند در پی یافتن فرصتی برای سرمایه گذاری و تبدیل ملک ویلایی خود به آپارتمان های چند طبقه هستند، هنوز هم تعداد محدودی از مالکان بنا به دلایلی، ترجیح می دهند درگیر دردسرهای ساخت و ساز جدید نشوند و خانه ویلایی خود را اجاره دهند یا برای فروش به بازار مسکن عرضه کنند.

از سوی دیگر، به رغم آنکه در حال حاضر ساخت و سازهای یک یا دو طبقه که به علت دارا بودن حیاط، خانه ویلایی نامیده می شوند نیز بین سازندگان پایتخت به میزان قابل توجهی کاهش یافته است، اما هنوز هم در میان فایل های فروش یا اجاره که از جانب سازندگان یا مالکان به بنگاه های مسکن معرفی می شود، می توان علاوه بر واحدهای کلنگی که هنوز قابلیت سکونت دارند، خانه های مسکونی ویلایی نوساز یا کم سن و سال را هم پیدا کرد که از نظر قیمتی تفاوت قابل توجهی با قیمت آپارتمان ندارند و بعضا به علت ویلایی بودن و کم بودن تراکم طبقات، گران تر از آپارتمان ها هستند.

در این میان، علاوه بر ساختمان های مسکونی ویلایی یک یا دو طبقه، تعداد محدودی واحدهای مسکونی 3 تا 4 طبقه هم یافت می شوند که به علت واقع شدن در یک زمین دارای حیاط، مالک یا سازنده آن، ترجیح می دهد به جای فروش یا رهن و اجاره تک به تک واحدها، تمام ساختمان را یکجا به فردی واحد بفروشد یا اجاره دهد.

به عنوان نمونه، مالکی در منطقه سعادت آباد، ساختمان مسکونی ویلایی خود را که در 250 مترمربع زمین با زیربنای 750 مترمربع در چهار طبقه احداث شده است، با قیمت 11 میلیارد و 500 میلیون تومان، به صورت یکجا، به بازار فروش مسکن عرضه کرده است. مالک این ساختمان مسکونی، همچنین در معرفی ملک خود عنوان کرده که این ساختمان علاوه بر موارد یاد شده از 150 مترمربع بنا با موقیعت تجاری در همکف ساختمان برخوردار است.

اجاره خانه ویلایی، کمتر از آپارتمان

در بازار اجاره ساختمان های مسکونی ویلایی هم به رغم محدود بودن تعداد این فایل ها، تنوع قابل توجهی مشاهده می شود. این در حالی است که برخلاف بالاتر بودن قیمت فروش واحدهای مسکونی ویلایی نسبت آپارتمان های با سن و سال، متراژ و موقعیت مشابه با این ساختمان ها، در بازار اجاره، واحدهای مسکونی ویلایی اغلب با قیمت های مناسب تری نسبت به آپارتمان ها به بازار مسکن عرضه شده اند.

به عنوان نمونه، مالکی خانه 51 مترمربعی خود را در خیابان ولیعصر، چهارراه معزالسلطان، که دو خوابه و در طبقه دوم واقع است با شرایط 7 میلیون تومان رهن و ماهانه 300 هزار تومان اجاره به بازار مسکن عرضه کرده است.

این در حالی است که قیمت گفته شده نسبت به نرخ رهن و اجاره آپارتمانی با مشخصات مشابه در منطقه ذکر شده تا حد قابل توجهی فاصله قیمتی دارد.

البته مالک در فایل آگهی خود عنوان نکرده است که ساختمان چند سال ساخت است و چه موقعیتی دارد.

خانه ویلایی در تهران، هنوز طرفدار دارد؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.