جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تکلیف چندتیمه بودن لیگ آینده مشخص شد - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

سایت گل: وی اظهار داشت: امکان برگزاری لیگ با 18 تیم دیگر برای ما نیست و سازمان لیگ نظرش برای فصل آینده برگزاری مسابقات لیگ برتر با 16 تیم است.

سرپرست سازمان لیگ فوتبال ایران، گفت: سازمان لیگ برنامه خود برای فصل آینده برروی 16 تیم بست.مهدی تاج بامداد سه شنبه در گفت وگوی اختصاصی با ایرنا، افزود: چون هنوز برای 16 تیمی یا 18 تیمی شدن لیگ برتر در فصل آینده از سوی هیأت رییسه مصوبه قطعی اعلام نشده، ما محبور شدیم برنامه فصل آینده خود را ببندیم.

وی ادامه داد: روز دوشنبه در نشستی که در سازمان لیگ داشتیم برنامه فصل آینده لیگ را برروی 16 تیم بستیم و ما فصل آینده لیگ را با 16 تیم برگزار خواهیم کرد.سرپرست سازمان لیگ فوتبال ایران، گفت: برگزاری لیگ با 18 تیم برای سازمان لیگ بسیار دشوار است و برای ما برگزاری لیگ با این تعداد امکان ندارد.

به گزارش سایت گل و به نقل از ایرنا ،وی در خصوص اینکه اگر هیأت رییسه با تصمیم سازمان لیگ مخالفت کند چه اتفاقی رخ می دهد، تصریح کرد: سازمان لیگ برنامه خود را با 16 تیم بسته است و ما این پیشنهاد را به هیأت رییسه هم خواهیم داد.

وی اظهار داشت: امکان برگزاری لیگ با 18 تیم دیگر برای ما نیست و سازمان لیگ نظرش برای فصل آینده برگزاری مسابقات لیگ برتر با 16 تیم است.

پس از اینکه در ابتدا فصل اعلام شد 16 تیمی شدن لیگ برتر فوتبال در فصل آینده قطعی شده است؛ هرچه به روزهای پایانی لیگ نزدیک شدیم شایعه 18 تیمی ماندن لیگ جدی تر شد.باشگاه های لیگ برتر نیز از میان 18 تیم 15 تیم با 18 تیمی ماندن لیگ موافقت خود را اعلام کردند و امید های تیم های انتهای جدولی برای ماندن در لیگ بیشتر شد.سازمان لیگ در نهایت تصمیم خود برای برگزاری 16 تیمی لیگ برتر گرفت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.