دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ادامه نیمکت‌ نشینی داوری در بوندس‌لیگا ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال اینتراخت برانشوایگ در دیداری که دروازه بان ایرانی اش را کماکان روی نیمکت نشاند مقابل کوتبوس متوقف شد اما جشن صعود گرفت.

شب گذشته آخرین جدال هفته سی و دوم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاهی آلمان انجام شد که اینتراخت برانشوایگ بدون گل مقابل انرژی کوتبوس در ورزشگاه خانگی اش «هاینه پارک» متوقف شد.

در این دیدار لیبرکنخت، سرمربی تیم میزبان کماکان دانیل داوری، دروازه بان ملی پوش ایرانی را روی نیمکت نشاند و از پتکوویچ در درون دروازه تیمش بهره گرفت.

در حاشیه این دیدار هواداران برانشوایگی که هفته گذشته شاهد قطعی شدن صعود تیم محبوب شان پس از 28 سال به دسته اول بودند، جشن گرفتند.

در فاصله 2 هفته به پایان مسابقات هرتابرلین با 72 امتیاز صدرنشین است و اینتراخت برانشوایگ نیز با 66 امتیاز در پله دوم قراردارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.