يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ادعای وقیحانه امارات درباره جزیره ابوموسی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: وزارت خارجه امارات متحده عربی روز دوشنبه با صدور بیانیه ای به سفر هیاتی پارلمانی از ایران به جزایر سه گانه ایرانی در خلیج فارس اعتراض کرد.

وزارت خارجه امارات روز دوشنبه با صدور بیانیه ای با ادعای اینکه سفر هیات ایرانی به جزایر سه گانه ابوموسی ، تنب بزرگ و تنب کوچک "نقض آشکار حق حاکمیت و تمامیت ارضی امارات است ، افزود:این اقدام تمامی تلاش های دو جانبه برای حل و فصل این موضوع را تحت الشعاع قرار می دهد.

در این بیانیه آمده است این گونه سفرها ماهیت این حقیقت را که ایران این سه جزیره اماراتی را غصب و در واقع اشغال کرده است، تغییری نمی دهد.

خبرگزاری رسمی امارات متحده عربی(WAM) نیز روز گذشته گزارش داد که برای انتقال نگرانی و اعتراض دولت امارات به ایران،نماینده ای از وزارت خارجه این کشور با سفیر ایران در ابوظبی دیدار کرده است.

ادعای امارات درباره جزایر سه گانه ایرانی در خلیج فارس در حالی مطرح می شود که این کشور از دهه 1990 و بیش از دو دهه از تشکیل امارات متحده عربی مدعی حاکمیت بر این جزایر شده است و این در حالی است که ایران از هزاره های دور تا کنون مالک بلامنازع این جزایر شناخته شده است.

جمهوری اسلامی ایران بارها اعلام کرده است به دلیل بدیهی بودن مالکیت و حاکمیتش بر این جزایر نیاز به مراجعه به هیچ مرجع بین المللی نیست و اگر امارات در این باره دچار سوء تفاهم شده است می تواند با ایران به صورت دو جانبه وارد گفتگو شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.