دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: زندی برای عقد قرارداد وارد دوحه شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: هافبک تیم فوتبال استقلال روز گذشته برای انجام معاینات پزشکی قبل از عقد قرارداد با باشگاه الاهلی قطر، به دوحه رفت.

در حالی که سایت باشگاه استقلال روز گذشته حضور فریدون زندی در قطر را تکذیب کرده بود، این بار رسانه های قطری اعلام کرده اند که این بازیکن روز یکشنبه (دیروز) به دوحه رسیده است.

سایت الکاس در این خصوص نوشته است که زندی برای انجام معاینات پزشکی قبل از عقد قرارداد با باشگاه الاهلی وارد دوحه شده است و بزودی قراردادش را با این باشگاه امضا می کند.

باشگاه استقلال و امیر قلعه نویی مخالف جدایی زندی هستند اما این بازیکن حتی روز شنبه پدرش را به تمرینات استقلال فرستاده بود تا رضایت قلعه نویی را برای دریافت رضایتنامه جلب کند. با این وجود مشخص نیست قرارداد بازیکنان استقلال با این باشگاه به چه صورت بسته شده است که او به این سادگی می توانند به باشگاه دیگر بروند!

پیش از این آندارنیک تیموریان، بازیکن فصل گذشته استقلال به باشگاه الخریطیات قطر پیوسته بود. گفته می شود مجتبی جباری هم یک پیشنهاد جدی از لیگ قطر دارد.

در صورتی که زندی با باشگاه دسته دومی الاهلی به توافق برسد، پس از هادی عقیلی و آندارنیک تیموریان سومین بازیکن شاغل ایرانی در قطر برای فصل بعد خواهد بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.