دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: خلاقیت ضد مورینیویی "پپسی" +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تسنیم: نه فقط اسپانیایی ها بلکه انگار آرژانتینی ها هم چندان از آقای خاص دل خوشی ندارد چون در یک اقدام خلاقانه او را محبوب تر از رقیب قدیمی اش جلوه داده اند.

شرکت تولید نوشیدنی «پپسی» در آرژانتین از سفر اخیر پپ گواردیولا، سرمربی پیشین بارسلونا به این کشور نهایت بهره را برای معرفی خود مخصوصا در میان دوستداران این مربی اسپانیایی برده و تبلیغ جالب توجهی ساخته که در آن نام خود «پپسی» را به دو قسمت «پپ» و «سی» تقسیم کرده و آن را در کنار واژه «مو»،« نو» قرار داده است.

خلاقیت ضد مورینیویی "پپسی" +عکس

سی (si) به زبان اسپانیایی که زبان گفتار آرژانتینی ها نیز هست به معنای بله است. «مو» نیز مختصر اسم مورینیو است که بعد از آن واژه no (نه) آمده است. پپسی با این تبلیغ سعی کرده به حقایقی همچون این موضوع که آرژانتینی ها بر خلاف مورینیو از پپ برای حضور در کشورشان برای شرکت در یک کنفرانس مطبوعاتی دعوت کرده اند، اینکه پپ بازی فوتبال را زیبا کرده و مورینیو نه و اینکه پپ در «گرن رکس» (آمفی تئاتری در مرکز بوئنس آیرس) حضور دارد و مورینیو نه، اشاره کند.

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.