چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: یگانه: در کنسرتم یکی را سورپرایز می کنم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

یگانه: در کنسرتم یکی را سورپرایز می کنم

محسن یگانه در مورد این کنسرت گفت و گوی جالبی با تماشا انجام داده که خواندن آن خالی از لطف نیست. یگانه می گوید، این بار حضور او روی استیج از پیش برنامه ریزی شده بوده اما بنا به دلایلی او دیر به برج می رسد و پیش خودش فکر می کند این اجرا منتفی است اما وقتی جو سالن را می بیند، تصمیم می گیرد روی صحنه حاضر شود و «سزامه» که ترانه و آهنگش متعلق به خود اوست را همراه با لهراسبی اجرا کند.

یگانه: در کنسرتم یکی را سورپرایز می کنم

- این دومین باری بود که در کنسرت علی لهراسبی شرکت می کردم. درست است که با علی رابطه صمیمی دارم اما اینطور نیست که بخواهم فقط در کنسرت های او شرکت کنم، کما اینکه من پیش از این در کنسرت دوستان دیگرم مثل بابک جهانبخش و سیروان و رضا صادقی و احسان خواجه امیری و ... نیز حضور داشته ام.

سورپرایز بزرگ کنسرت لهراسبی، حضور تو روی استیج و اجرای آهنگ «سزامه» بود، این موضوع اتفاقی بود یا برنامه ریزی شده؟

- راستش این موضوع از قبل برنامه ریزی شده و علی این ایده را با من در میان گذاشته بود. من هم هیچ وقت با اینگونه موارد مشکلی ندارم و فقط آدمی که قرار است با او کار کنم برایم اهمیت دارد. شاید خیلی ها اسم و رسم بزرگی داشته باشند و من در موقعیت انجام چنین کاری هم قرار بگیرم اما این کار را با آنها انجام ندهم.

در واقع اگر بخواهم چنین کارهایی انجام دهم، با کسی وارد همکاری می شوم که دوست داشته باشم. طبق قرار قبلی که با هم داشتیم، بنا داشتم که به برج میلاد بروم اما به دلیل تداخل تماشای فوتبال، رفتن به کنسرت و یک کار دیگر در ذهن خودم یکی از این دو کار را حذف شده دیدم، وقتی به کار اولم رسیدم، حس کردم به برج هم می رسم و با همان لباس های معمولی که به تن داشتم، به برج رفتم.

اما بالاخره تو را روی استیج برج دیدیم؟

- چون قول داده بودم که بیایم، هر طور شده خودم را به برج رساندم و با همان لباس ها، خیلی راحت در کنسرت شرکت کردم. وقتی رسیدم، علی داشت می رفت روی استیج که به او گفتم ماجرای اجرای همزمان منتفی است اما وقتی در سالن حضور پیدا کردم و جو سالن و هیجان حضار را دیدم، حس کردم در آن لحظه باید روی استیج قرار بگیرم و «سزامه» را همراه علی بخوانم. کلمه به کلمه این شعر را من گفته ام و خیلی وقت است که به شکل خاطره در ذهنم حک شده.

علی لهراسبی در مصاحبه ای گفته در آلبوم بعدی اش یک آهنگ همخوانی همراه با تو خواهد داشت، تایید می کنی؟

- نه! این از شیطنت بعضی از افراد است که این موضوع را تیتر کردند. فکر می کنم این طرز برخورد، به نوعی بی احترامی به شخص مصاحبه شونده است. فکر کن من با تو مصاحبه می کنم و می گویم الان سرم درد می کند، لطفا اگر می خواهی این موضوع را در مصاحبه ات بیاوری، حداقل تیترش نکن. بعد تو بیایی و همین جمله را تیتر کنی! این یعنی بی احترامی و سوء استفاده! امیدوارم این بخش از مصاحبه برای دوستانی که تازه به دوران رسیده اند و به تازگی قلم به دست شده اند، دوره آموزشی خوبی باشد.

جواب سوالم را نگرفتم، قرار است با لهراسبی در آلبوم جدیدش آهنگ مشترک داشته باشی؟

- من در کل زیاد اهل این کارها نیستم و در طول دوران کاری ام خیلی کم پیش آمده که کار مشترکی با خواننده دیگر داشته باشم. اگر هم این موضوع پیش آمده، کاملا اتفاقی بوده و در موقعیتش قرار گرفته ام.

پس تا امروز صحبتی بین تو و علی لهراسبی برای تولید آهنگ مشترک انجام نشده؟

- خیلی ها هستند که مشکلی برای تولید و همخوانی آهنگ مشترک با آنها ندارم و خیلی ها هم هستند که خودم دوست دارم با آنها آهنگ مشترک داشته باشم. علی لهراسبی جزو کسانی است که در هر دو گروه قرار می گیرد.

جدای از این ماجرا، فکر می کنم نکته ای که حائز اهمیت است، ساخت کار در آلبوم بعدی لهراسبی است. در واقع بخشی از پروسه تولید و ساخت آلبوم بعدی لهراسبی برعهده من خواهد بود که مسئولیت بیشتری را در مورد این آلبوم برایم ایجاد می کند.

لهراسبی هفته گذشته به ما گفت محسن یگانه در بخش تنظیم در آلبوم بعدی ام همکاری خواهد داشت، قرار است برای اولین بار تو را به عنوان تنظیم کننده بشناسیم؟

- بله، در آلبوم بعدی علی، تنظیم هم دارم. فعلا دارم روی شیوه های جدید تنظیم تمرین می کنم. قبلا آهنگ هایی را برای خودم تنظیم کرده بودم که مسئولیتش متوجه خودم بود اما وقتی برای شخص دیگرجی کار می کنم، قطعا مسئولیت بیشتری را همراه خواهد داشت.

این یعنی تو می خواهی خودت را به عنوان یک تنظیم کننده حرفه ای معرفی کنی؟

- امیدوارم بعد از انتشار تک آهنگی که قرار است چند روز دیگر منتشر شود، این اتفاق بیفتد. بعد از شنیدن این آهنگ دیگر کسی نخواهد گفت تنظیم معمولی است.

از کنسرت خودت برایمان بگو. قرار است اتفاقات جدیدی را در کنسرت ببینیم؟

- این کنسرت تقریبا مصادف است با تولدم. می دانم که شرکت تهیه کننده برنامه قصد دارد من را در این کنسرت سورپرایز کند، اما باید بگویم زهی خیال باطل، فکر نکنید نمی دانم (خنده)! فقط امیدوارم کسی که می خواهم در این کنسرت سورپرایزش کنم بعد از اجرای برنامه به من نگوید زهی خیال باطل، من خبر داشتم (خنده).

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.