جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: موضع رسمی اسرائیل پس از حمله به دمشق ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: رژیم صهیونیستی در نخستین واکنش رسمی پس از حمله دو روز پیش خود به تاسیسات نظامی- تحقیقاتی سوریه در حومه دمشق، در ادعایی اعلام کرد که قصد مداخله در جنگ داخلی سوریه را نداشته و تنها می خواسته مانع انتقال موشک های ساخت ایران از سوریه به حزب الله لبنان شود.

رویترز گزارش داد،" یائیر گلان" فرمانده نیروهای اسراییل در مرز با لینان و سوریه ضمن اعلام این مطلب گفت که تل آویو قصد آغاز جنگ با سوریه را ندارد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره احتمال تنش و درگیری نظامی با سوریه گفت :"آیا شما تنشی می بینید. تنشی وجود ندارد.آیا من متشنج به نظر می رسم؟"

این نخستین موضعگیری رسمی یک مقام نظامی اسراییلی پس از حمله دو روز پیش این رژیم به مراکزی در سوریه است. این سومین بار در سال جاری میلادی است که اسراییل به مراکزی در داخل خاک سوریه حمله موشکی می کند.

همچنین " تزاچی هانگبی" یکی از اعضای سابق کنست(پارلمان اسراییل ) و یکی از نزدیک ترین چهره های سیاسی به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل در مصاحبه با رادیو اسراییل با اشاره به اینکه تل آویو قصد جنگ با سوریه و یا مداخله در جنگ داخلی این کشور را ندارد، افزود که هدف تنها مقابله با انتقال سلاح به حزب الله لبنان از طریق خاک سوریه است.

این موضعگیری ها در حالی است که پیشتر یک مقام نظامی اسراییل در پاسخ به سوال خبرنگاران گفته بود که در این باره اظهار نظر نمی کند.

بنیامین نتانیاهو نیز که برای دیداری رسمی 5 روزه راهی پکن شده است روز گذشته در نخستین روز این سفر هیچ سخنی از حمله هوایی اسراییل به سوریه بر زبان نراند.

روزنامه هاآرتص اسراییل روز سه شنبه در گزارشی درباره سفر نتانیاهو نوشت که این سفر 10 روز پس از سفر مخفیانه رییس جدید دستگاه اطلاعات ارتش اسراییل به پکن به منظور گفتگو بر سر بحران داخلی سوریه و برنامه هسته ای ایران صورت می گیرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.