دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: خودروهای جدید پلیس در راه است - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: معاون آماد و پشتیبانی نیروی انتظامی گفت: براساس توافق با خودروسازان خودروهای خاص پلیس از این پس در داخل کشور تولید می شود.

سردار علی عسکر اللهیار نژاد اظهار داشت: در سالجاری تجهیزات جدید و خودروهای تولید داخل را براساس نیازها و خواسته های تعریف شده برای نیروها خریداری می کنیم. پلیس به سمت استفاده از تولیدات داخل رفته است و تمامی تجهیزات و خودروهای خریداری شده تولید ملی هستند.

وی ادامه داد: نگاه نیروی انتظامی در تامین نیازها به سمت تولیدات داخل است و تجهیزات خارجی در پلیس به کمتر از یک درصد می رسد.

به گفته معاون آماد و پشتیبانی نیروی انتظامی، کار تطبیق خواسته های پلیس با محصولات داخل اغاز شده است و از خودروسازان خواسته ایم که محصولات خاص پلیس را تولید کنند. در هرجای دنیا خودروسازان برند خاص پلیس را تولید می کنند و ما نیز متناسب با نیاز در حال طراحی و تولید خودرو ویژه پلیس هستیم.

اللهیاری افزود: البته ممکن است برخی خودروها همانند خودروهای تولیدی پر تیراژ نیز مورد استفاده قرار گیرند اما برای خودروهای پلیس تجهیز و تقویت می شوند. به زودی خودروهای جدید وارد ناوگان خودرویی پلیس می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.