دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ماجرای مرموزی که آمریکایی‌ها را شوکه کرد - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مجله مهر: پیدا شدن سه زن در آمریکا پس از ۱۰ سال بی خبری خانواده هایشان از آنها به داستانی مرموز و جنجالی در این کشور تبدیل شده است. گزارش های اولیه نشان می دهد که این سه زن در ۱۰ سال گذشته توسط سه برادر در خانه ای زندانی شده بودند.

نیروهای پلیس ایالت اوهایو توانسته اند این سه زن را که حدود یک دهه پیش به صورت ناگهانی ناپدید شده بودند در خانه ای در شهر کلیولند پیدا کنند. اِماندا بری در سال ۲۰۰۳ در سن ۱۶ سالگی ناپدید شد، جینا دی جیزس یک سال بعد در سن ۱۴ سالگی مفقود شد و خانواده میشل نایت هم از سال ۲۰۰۲ و زمانی که ۲۰ ساله بود از او بی خبر بوده اند.

سه برادر ۵۰،۵۲ و ۵۴ ساله در رابطه با پرونده ربودن این افراد بازداشت شده اند. هنوز جزئیات زیادی از ماجرا مشخص نیست اما مقام های محلی شهر کلیولند گفته اند که این سه برادر اسپانیایی تبار هستند و یکی از آنها در محل پیدا شدن این سه زن زندگی می کرده است.

خانواده این سه زن پس از گذشت ۱۰ سال از مفقود شدن آنها اکنون در شوک به سر می برند و هنوز باورشان نمی شود آنها را سالم پیدا کرده اند. پدر و مادر این سه زن دیگر امیدی به دیدن دوباره فرزندانشان نداشتند و برخی از آنها حتی در تلاش برای پذیرفتن مرگ آنها بودند.

ماجرای مرموزی که آمریکایی‌ها را شوکه کرد -

عکس هایی از ۱۰ سال قبل آماندا بری(سمت چپ) و جینا دی جیزس

ماجرا پیدا شدن این سه زن از آنجا شروع شد که یک از اهالی شهر یک زن بچه در بغل را دید که از خانه ای بیرون دویده و برای درخواست کمک فریاد می زده است. این مرد می گوید: صدای جیغ شنیدم و دختری را دیدم که مثل دیوانه ها سعی می کرد از خانه فرار کند. او فریاد می زد :کمکم کن فرار کنم. مدت هاست اینجا اسیرم.

این مرد به اماندا بری کمک کرد که از این خانه مخوف فرار کند و وقتی به جای امنی رسیدند او از زندانی شدن دو زن دیگر در این خانه خبر داد. پس از فرار اماندا بری او با مرکز فوریت های پلیس تماس گرفت و با معرفی خود گفت: من ۱۰ سال است که ربوده شده ام.

ماجرای مرموزی که آمریکایی‌ها را شوکه کرد -

مردی که با کمکش باعث حضور نیروهای پلیس و نجات این سه زن شد

آخرین باری که خانم بری با خانواده اش تماس گرفته بود زمانی بود که به خواهرش زنگ زد تا بگوید از محل کارش به خانه برمی گردد اما دیگر خبری از او نشد. جینا دی جیزش هم در سال ۲۰۰۴ در حال رفتن به خانه از مدرسه، ناپدید شده بود. این سه زن اکنون در بیمارستان به سر می برند اما گزارش ها نشان می دهد که حداقل یکی از آنها در این مدت بچه دار شده است.

ماجرای مرموزی که آمریکایی‌ها را شوکه کرد -

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.