جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پیراهن جدید بارسلونا برای فصل 14-2013 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

سایت گل: روزنامه کاتالان ال موندو دپورتیوو در ماه دسامبر از ایجاد تغییراتی در پیراهن بارسلونا در فصل 4-2013 خبر داده بود و حالا این روزنامه اسپانیایی تصاویر قطعی پیراهن فصل آینده آبی اناری ها را منتشر ساخته

پیراهن فصل بعد بارسلونا دوباره آن راه های عمودی قرمز و آبی اش را خواهد داشت و برخلاف پیراهن این فصل بارسا که این راه راه ها، محو شده بود،فصل آینده مجددا این راه ها به پیراهن تیم کاتالان باز خواهد گشت. یقه پیراهن اصلی بارسلونا به رنگ زرد و یقه هفت خواهد بود. دقیقا شبیه به همان یقه ای که بارسلونا در سال فتح چهارمین قهرمانی اش در لیگ قهرمانان اروپا در سال 2011 در ومبلی داشت. در گوشه ای از این یقه هم پرچم کاتالونیا در ابعاد خیلی کوچکی طراحی شده است

لازم به یادآوری است که در فصل آینده نام اسپانسر جدیدی را هم روی پیراهن بارسلونا خواهیم دید: قطر ایرویز جای بنیاد قطر را خواهد گرفت و کلمه «قطرایرویز» به رنگ سفید به جای رنگ زرد روی پیراهن تیم کاتالان حک خواهدشد.

پیراهن جدید بارسلونا برای فصل 14-2013

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.