جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نامه اشکان خطیبی برای آل پاچینو ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه شرق:

آقای پاچینوی عزیز سلام.

از اینکه وقت گذاشتید و این نامه رو می خونید بی اندازه از شما تشکر می کنم.

تولدتون مبارک. حقیقتش خیلی دوست داشتم از نزدیک می دیدمتون تا کادوی تولدتون رو شخصا تقدیم می کردم و این فرصت رو پیدا می کردم تا بهتون بگم: چقدر خوشحالم از اینکه در آن سالی که آقای «کاپولا» می خواست «پدرخوانده» را بسازد، مافیا نتوانست «فرانک سیناترا» را در فیلم بچپاند و تست «جیمز کان» برای نقش «مایکل کورلئونه» افتضاح از آب درآمد و ایشان سر حرف خودشان ایستادند و کمپانی را مجبور به قبول شما کردند و شما درخشیدید و بعدتر در «صورت زخمی» به آنها فهماندید که اگر بخواهید حتی می توانید موش فاضلاب باشید!

نامه اشکان خطیبی برای آل پاچینو

اما متاسفانه به دلیل تحریم ها، قیمت بلیت های هوایی بسیار گران شده و از آن طرف کشور شما خیلی سخت ویزا می دهد... از این رو تصمیم گرفتم این نامه را برایتان بنویسم.

راستی چند سالتون می شه؟ ... ٧٣سال؟!!

واقعا؟!! یعنی چی؟ میشه خواهش کنم سنتون رو دیگه به کسی نگید؟ من از این قضیه سن خیلی می ترسم. دوست ندارم بهش فکر کنم. لطفا دیگه سیگار نکشید و مراقب سلامتیتون باشید. اگر تو شهر «بوستون» بودید تو هیچ مسابقه ای شرکت نکنید! خوب غذا بخورید و استراحت کنید. به خدا هیچ احتیاجی نیست خودتون رو به زحمت بندازید و فیلم هایی مثل stand up guy یا righteous kill را بازی کنید. ما با همون «دنی براسکو» و heat می تونیم رفع دلتنگی کنیم. باور کنید... اینو از قول من به آقای «دنیرو» هم بگید.

آنقدر دوست داشتم رو صحنه می دیدمتون. شنیدم روی صحنه، صداتون اصلا این خشی که تو فیلم ها داره رو، نداره...

یعنی هنوز نقشی مونده که دلتون بخواد بازی کنید؟! «شاه لیر» مثلا؟ تا کجا می شه برای ایفای یک نقش پیش رفت؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.