شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: باند فروش مدارک جعلی دانشگاهی متلاشی شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: : پلیس مالزی از متلاشی شدن یک باند فروش مدارک جعلی دانشگاهی که از سال 2003 در این کشور فعال بوده است ، خبر داد.

رییس پلیس ایالت سلانگور با اعلام این خبر گفت: با بررسی های انجام شده از محل کار متخلفان اسناد صدور 525 مدرک جعلی کارشناسی ارشد و دکترا به دست آمده است.

"حسن حمزه" با بیان اینکه تعدادی از شخصیتهای سیاسی و بانفوذ مالزی در میان دریافت کنندگان این مدارک وجود دارند ، گفت: این مدارک با عنوان مدارک دانشگاههایی در آمریکا، انگلیس و بلغارستان صادر شده که اطمینان نداریم وجود خارجی داشته باشند.

وی با اعلام نام دانشگاه هایی که این مدارک را صادر کرده اند از مردم خواست چنانچه با این دانشگاه ها در تماس بودند اطلاعات خود را با پلیس درمیان بگذارند.

رییس پلیس ایالت سلانگور با اشاره به دستگیری یک زوج استاد دانشگاه به عنوان شرکت متخلف تاکید کرد: از تک تک افرادی که این مدارک را دریافت کرده اند بازجویی خواهد شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.