يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: عرضه بنزین لوکس در سال 92! - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: معاون وزیر نفت با تشریح زمان بندی افزایش تولید بنزین اروپایی در سال 92 از حذف تدریجی بنزین معمولی با اکتان 87 در جایگاه ها خبر داد و اعلام کرد: با حذف بنزین معمولی، عرضه گسترده بنزین با اکتان بالای 90 (سوپر) در دستور کار قرار دارد.

علیرضا ضیغمی با اشاره به سرمایه گذاری های کلان چندین میلیارد دلاری برای توسعه، بهینه سازی و بهبود فرآیند تولید در پالایشگاه های موجود نفت کشور، گفت: مهمترین هدف اجرای این مگا پروژه های جدید نفتی در پالایشگاه های بهبود کیفیت و استاندارد تولید فرآورده های نفتی به ویژه بنزین و گازوئیل است.

معاون وزیر نفت با اعلام اینکه افزایش عدد اکتان، تولید و عرضه بنزین با اکتان بالای 90، کاهش ترکیبات حلقوی، آروماتیک، بنزن و گوگرد از ترکیب بنزین از دیگر اهداف اقتصادی و زیست محیطی اجرا این طرح ها است، تصریح کرد: هم اکنون ظرفیت تولید بنزین در پالایشگاه های نفت به حدود 66.4 میلیون لیتر در روز رسیده است.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با اعلام اینکه تا پایان سالجاری با بهره برداری از 4 طرح جدید ظرفیت تولید بنزین کشور از مرز 70 میلیون لیتر در روز عبور می کند، اظهار داشت: همزمان با افزایش ظرفیت، افزایش تولید بنزین با استاندارد یورو 4 و 5 اتحادیه اروپا هم در دستور کار قرار دارد.

این عضو هیات مدیره شرکت ملی نفت با یادآوری اینکه هم اکنون تولید بنزین با استاندارد یورو 4 در برخی از پالایشگاه های نفت همچون شازند، تهران، آبادان با ظرفیت کامل آغاز شده است، بیان کرد: در مجموع در سالجاری ظرفیت تولید بنزین اروپایی کشور به 52 میلیون لیتر در روز افزایش می یابد.

به گفته وی تا پایان سالجاری امکان تولید بنزین یورو 4 به میزان 12.4 میلیون لیتر در پالایشگاه بندرعباس، 2.9 میلیون لیتر در پالایشگاه لاوان، 3 میلیون لیتر در پالایشگاه آبادان، 3 میلیون لیتر در پالایشگاه تهران، 16 میلیون لیتر در پالایشگاه شازند، 3.8 میلیون لیتر در پالایشگاه تبریز و 11 میلیون لیتر در پالایشگاه اصفهان فراهم خواهد شد.

ضیغمی با تاکید بر اینکه برخورداری از اکتان 90 و 92 از مهمترین ویژگی های بنزین با استاندارد اروپایی در کشور است، تبیین کرد: افزایش درجه آرام سوزی بنزین علاوه بر کاهش مصرف منجر به افزایش بهره وری در ناوگان حمل و نقل کشور خواهد شد.

معاون وزیر نفت با بیان اینکه امسال به تدریج با حذف بنزین معمولی با اکتان 87 در جایگاه ها کل عرضه بنزین کشور با اکتان بالای 90 انجام خواهد شد، تاکید کرد: به عبارت دیگر کل عرضه بنزین در جایگاه ها به صورت بنزین سوپر انجام می شود.

این مقام مسئول با یادآوری اینکه قیمت گذاری بنزین با استاندارد اروپایی به صورت تکلیفی توسط دولت انجام خواهد شد، خاطرنشان کرد: با این وجود برآوردها نشان می دهد تولید یک لیتر بنزین معادل سوپر حدود 1500 تومان هزینه دارد که در مقایسه با واردات دارای توجیه بالای اقتصادی است.

وی با بیان اینکه هم اکنون بنزین سوپر و حتی با اکتان 87 در خوردهای روز جهان هم در داخل کشور مورد استفاده قرار می گیرد و کوچکترین مشکلی هم حاصل نمی شود، افزود: اما در سالجاری با تولید بنزین اکتان بالا به نوعی بنزینی لوکس و مطابق با آخرین استانداردهای جهان عرضه خواهد شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.