پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شروط عجیب بازیکنان برای ماندن در تیم خود ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

بازارگرمی هم که سکه رایج این روزهاست. در یکی دو روز گذشته، صفحات خبرگزاری ها پر بود از شرایط عجیب بازیکنان برای ماندن در تیمشان. بازیکن هایی که یا در این فصل درخششی فراتر از پیش بینی داشتند، یا روزهای بسیار بدی را در باشگاه فعلی خود گذراندند. شروط چند بازیکن برای ماندن در تیم های فعلی شان را از زبان خودشان بخوانید.

شروط عجیب بازیکنان برای ماندن در تیم خود

مهاجم سابقا ملی پوش سپاهان، در این فصل بسیار کم به بازی گرفته شد. او که در آخرین بازی سپاهان در این فصل، در نیمه دوم به زمین آمد و دروازه النصر را باز کرد، درباره ماندنش در سپاهان به ایمنا می گوید: «هنوز چیزی مشخص نیست اما اگر کرانچار در سپاهان بماند، قطعا از سپاهان جدا می شوم.»

احمدی: بجنگیم برای سهمیه

دروازه بانی که در این فصل با پیراهن سایپا درخشید و حتی به ترکیب اصلی تیم ملی رسید، از زندگی بدون هیجان در باشگاه بی سروصدای نارنجی پوش خسته شده و به گل می گوید: «خب بالاخره باشگاه سایپا دوست دارد بمانم اما همه چیز بستگی به هدفی دارد که باشگاه می خواهد برای فصل آینده دنبال کند. برای ما خیلی مهم است تیمی انتخاب کنیم که حداقل برای کسب سهمیه آسیا تلاش کند.»

شروط عجیب بازیکنان برای ماندن در تیم خود

امین منوچهری، مهاجم نفت تهران هم یکی از بازیکنانی است که برای باشگاه فعلی خود شرط گذاشته است. منوچهری که به کمک نفت تهران از شر کابوس نیم فصل اول در استقلال خلاص شد، معادله پیچیده ای را پیش پای زردپوشان قرار داده است: «امیدوارم آسیایی بشویم چون دوست دارم در یک تیم آسیایی بازی کنم.»

به این ترتیب نفت برای حفظ منوچهری باید رتبه چهارم را در این دو هفته از چنگ فولاد دربیاورد و امیدوار باشد که پرسپولیس به سپاهان ببازد!

شجاعی: اینجوری نباشد

شرط پدیده مس برای ماندن در کویر دیگر از همه جالب تر است. شجاعی که گویا از باشگاه قبلی خود، سپاهان، پیشنهاد دارد حتی نتوانسته بهانه واضحی برای جدا شدن از مس پیدا کند: «من الان بازیکن مس هستم و می خواهم این دو هفته هم خوب بازی کنم اما اگر شرایط اینجوری باشد جدا شوم بهتر است.» اینجوری، یعنی چه جوری؟ «شرایط خوبی نیست. از نظر روحی مشکل دارم. اصلا بحث پول نیست و بحث خودم است که از نظر روحی در شرایط خوبی نیستم.»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.