پنجشنبه ۳۱ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: صالحی: اشتون سریع‌ با جلیلی تماس بگیرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: وزیر امور خارجه در دیدار همتای سوئدی تاكيد كرد كه ضروري است خانم كاترين اشتون هر چه سريعتر با تماس با دكتر جليلي نتيجه رايزني هاي خود با پايتختها ي 1+5 را اعلام کند.

علي اكبر صالحي و كارل بيلت وزراي امور خارجه جمهوري اسلامي ايران و سوئد روز جمعه در حاشيه برگزاري سومين نشست وزراي امور خارجه كشورهاي قلب آسيا در آلماتي رايزني و تبادل نظر كردند.

در اين ديدار طرفين به طور مفصل پيرامون مسئله هسته اي بويژه نشستهاي آلماتي 1و2 و ضرورت ادامه اين مذاكرات، همچنين تحولات افغانستان و اوضاع سوريه تبادل نظر كردند.

موضوع ارائه خدمات انسان دوستانه به مردم سوريه به ويژه از طريق صليب سرخ جهاني، برنامه غذايي جهاني و تشديد اين فعاليتها در جهت كاهش آلام مردم سوريه كه در مضيقه مي باشند از محورهاي مذاكرات دو وزير بود.

صالحي در اين ملاقات تاكيد كرد كه ضروري است خانم كاترين اشتون هر چه سريعتر با تماس با دكتر جليلي نتيجه رايزني هاي خود با پايتختها ي 1+5 را اعلام نمايد.

اضافه مي شود صالحي در مذاكرات امروز خود در آلماتي با مقامها و وزراي امور خارجه از جمله قزاقستان، تركيه و سوئد تاكيد نمود كه لازم است خانم كاترين اشتون هر چه سريعتر با دكتر جليلي تماس حاصل نمايد تا ادامه نشستهاي آلماتي 1و2 پيگيري و برگزار گردد و زمينه ها و فضاي لازم براي تعامل و گفتگو فراهم است و نبايد زمان را از دست داد.

وي همچنين در اين ملاقاتها تصريح كرد كه موضوع هسته اي مستقل از فرايند انتخابات در ايران است.

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.