جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: خارج از منظومه شمسی چه خبر است؟! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

برترین ها: در این مطلب تعدادی از سیارات خارج از منظومه شمسی را به شما معرفی می کنیم.

خارج از منظومه شمسی چه خبر است؟!

55 Cancri e یک سیاره زمین بسیار بزرگ است. این سیاره بسیار بزرگ تر از زمین اما سبک تر از سیاره غول پیکر مبتنی بر گاز است. این سیاره به خورشید خود بسیار نزدیک است و هر 18 ساعت دور آن می چرخد. سبک بودن این سیاره با تلسکوپ فضایی اسپاتزر کشف شده است.

خارج از منظومه شمسی چه خبر است؟!

نزدیک ترین سیاره به زمین در خارج از منظومه خورشیدی، Alpha Centauri B است. این سیاره هم اندازه زمین و از سیاره عطارد به خورشید نزدیک تر است. به همین دلیل قابل سکونت نیست.

خارج از منظومه شمسی چه خبر است؟!

سیاره بزرگی که اتمسفر گازدار دارد در خارج از منظومه خورشیدی، مجموعه ای متشکل از یکهزار ستاره است.

خارج از منظومه شمسی چه خبر است؟!

Kappa Andromedae b حدود 13 برابر بزرگ تر از سیاره مشتری است و باید گفت یکی از بزرگ ترین سیاره های شناخته شده به شمار می رود. بعلاوه، این سیاره درست در خط جداکننده بزرگ ترین سیاره ها از کوچک ترین ستاره ها واقع شده است.

خارج از منظومه شمسی چه خبر است؟!

Kepler-20e نخستین سیاره خارج از منظومه خورشیدی است که دانشمندان آن را کشف کردند کوچک تر از زمین است. این سیاره بسیار نزدیک خورشید خود دور آن می چرخد. دمای سطح این سیاره حدود 1400 درجه فارنهایت است.

خارج از منظومه شمسی چه خبر است؟!

Kepler-22b نخستین سیاره ای بود که کشف شد در منطقه قابل سکونت ستاره قرار دارد. به این معنی که فاصله آن به اندازه کافی است و آب آن مایع است. حدود 2.2 برابر اندازه کره زمین است و موقعیت آن همچنان ناشناخته باقی مانده است.

خارج از منظومه شمسی چه خبر است؟!

منظومه Kepler-47 نخستین منظومه ستاره ای است که چندین سیاره دارد که به دور چندین ستاره می چرخند. یکی از این سیاره ها، Kepler-47c است و در منطقه قابل سکونت از دو خورشید قرار دارد.

خارج از منظومه شمسی چه خبر است؟!

Kepler-20f هم اندازه زمین است. اما فاصله آن از خورشید دمای سطح آن را به 800 درجه فارنهایت رسانده است.

خارج از منظومه شمسی چه خبر است؟!

UCF-1.01 تنها 33 سال نوری از زمین فاصله دارد و اندازه تقریبا برابر با زمین دارد. اما کیفیت و ساختار آن هیچ ربطی به زمین ندارد. همه سطح این سیاره از گدازه پوشیده شده است.

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.