دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: النصر امارات خواهان مجتبی جباری شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: باشگاه النصر امارات با ارسال نامه ای به باشگاه استقلال رسما خواهان به خدمت گرفتن مجتبی جباری شد.

مجتبی جباری یکی از بازیکنانی بود که در آخرین لحظات فصل نقل و انتقالات دوازدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور قرارداد خود را با باشگاه استقلال تمدید کرد.

با این وجود مجتبی جباری طی روزهای اخیر پیشنهاداتی از باشگاه های قطری داشته که با مخالفت باشگاه استقلال و در راس آن امیر قلعه نویی انتقالش به لیگ ستارگان این کشور منتفی شده است.

درشرایطی که علی فتح الله زاده و امیر قلعه نویی طی روزهای اخیر رسما مخالفت خود را با انتقال مجتبی جباری به لیگ قطر ابراز داشته اند، امروز دوشنبه خبر رسید که باشگاه النصر امارات نیز خواهان این بازیکن شده است.

باشگاه النصر امارات با ارسال نامه ای به باشگاه استقلال رسما برای جذب مجتبی جباری وارد عمل شده و برای مذاکره با آبی پوشان اعلام آمادگی کرده است.

این درحالی است که پیش از این تعدادی از مدیر برنامه های بازیکنان ایرانی اعلام کرده بودند باشگاه های اماراتی دیگر تمایلی برای جذب بازیکنان کشورمان ندارند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.