پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اعدام 4 قاچاقچی در کرمان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

پایگاه خبری پلیس: طي احکام صادره از دادسراي انقلاب اسلامي كرمان، 4 سوداگر مرگ روز گذشته در محوطه زندان اين شهر به دار مجازات آويخته شدند.

طي احکام صادره از دادسراي انقلاب اسلامي كرمان ، 4 سوداگر مرگ در محوطه زندان اين شهر به دار مجازات آويخته شدند.

مشارکت در قاچاق مسلحانه 263 کيلوگرم ترياک و 243 کيلو کراک، جرم دو نفر از معدوماني بود که حکم آنها روز گذشته به اجرا در آمد.

دو معدوم ديگر، جرم حمل و قاچاق مسلحانه 188 کيلو کراک را در پرونده خود داشتند.

احکام صادره در راستاي ماده 32 قانون اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر مصوب مجمع تشخيص مصلحت نظام، از سوي دادستاني کل کشور مورد تائيد و تنفيذ قرار گرفته و در نهايت پس از سير مراحل و تشريفات قانوني در محوطه زندان کرمان اجرا شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.