پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اسم اصلی پرسپولیس، پارس‌پولیس است! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: همایون بهزادی و حسین کلانی دو پیشکسوت باشگاه پرسپولیس بودند که در همایش این باشگاه سخنرانی کردند.

مراسم تجلیل از 12 چهره ماندگار باشگاه پرسپولیس با حضور اکثر بازیکنان سرشناس تاریخ این باشگاه در حال برگزاری است. در این مراسم غیر از علی دایی، احمدرضا عابدزاده و مجتبی محرمی، تقریبا اکثر چهره های سرشناس سرخپوشان حضور داشتند. در ابتدای مراسم همایون بهزادی به روی سن رفت و برای حضار سخنرانی کرد. او در مورد تاریخچه باشگاه پرسپولیس صحبت کرد: «ما روزهای سختی را در این باشگاه گذراندیم. وقتی شاهین را تعطیل کردند دکتر برومند ما را جمع کرد و از ما خواست که تیم پرسپولیس را تاسیس کنیم. البته اسم اصلی تیم ما پارسپولیس است نه پرسپولیس.» او پس از این صحبت ها گریه کرد.

پس از بهزادی، نوبت حسین کلانی بود تا برای هم باشگاهی های خود سخنرانی کند. او گفت: «من از همه هم بازی هایم تشکر می کنم. من در پرسپولیس به هر چیزی که رسیدم از آن ها و همکاری های آن ها بوده.» کلانی در حالی این حرف ها را می زد که بغض، گلویش را می فشرد.

مرتضی احمدی چهره سرشناس فرهنگ و هنر کشور هم مهمان ویژه این مراسم بود. او به عنوان قدیمی ترین هوادار پرسپولیس به این مراسم دعوت شده بود.

یکی از نکات جالب این برنامه این بود که در آن اسمی از علی دایی برده نشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.