پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: رضازاده: عاشق چشم و ابروی باقری نیستم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: حسین رضازاده در پایان نشست مسئولان وزارت ورزش و امور جوانان با رؤسای فدراسیون های ورزشی و انجمن های ورزشی کشور در خصوص اتفاقات اخیر وزنه برداری و درگیری لفظی بهداد سلیمی با کوروش باقری در برنامه زنده تلویزیونی اظهار داشت: صبح امروز جلسه ای را در این خصوص برگزار کردیم و برخی ملی پوشان معتقد بودند که کوروش باقری به آنها بی احترامی کرده است. چهار سال بود که همین ملی پوشان با کوروش باقری کار می کردند و قرار شد در اردوی جدید تیم ملی هم ملی پوشان مدنظر باقری حضور پیدا کنند. باقری اعلام کرده بود که هر کدام از ملی پوشانی که آماده هستند، می توانند در اردوی تیم ملی حاضر باشند اما ملی پوشان می خواستند با یک مربی دیگر تمرین کنند.

وی ادامه داد: باقری چهار سال مربی تیم ملی بود و ما با وی به موفقیت های زیادی دست پیدا کردیم. برای نخستین بار در المپیک 4 مدال گرفتیم و در مسابقات جوانان جهان هم مقام نخست را به دست آوردیم. در جلسه امروز از ملی پوشان خواستم اگر آماده هستند در اردوی تیم ملی حضور پیدا کنند.

رضازاده در پاسخ به این سؤال که اگر ملی پوشان دوست نداشته باشند به اردوی تیم ملی بیایند و با باقری کار کنند تکلیف چیست، تصریح کرد: در این صورت دیگر خودشان می دانند، اگر قرار باشد هر کسی نظر خودش را اعمال کند، کارها پیش نمی رود. باقری سرمایه وزنه برداری ایران است و چهار سال برای تیم ملی زحمت کشیده است. صحبت هایی که از سوی ملی پوشان مطرح شده چندان صحیح نیست و خوب است که خبرنگاران موضوع را بسیار دقیق تر از ملی پوشان جویا شوند و بپرسند باقری در اردوها چه حرف بدی زده است و 5-6 ماه بیشتر تا مسابقات جهانی باقی نمانده است و احتمالاً باقری از آنها خواسته است کمی جدی تر تمرین کنند. اتفاقات پیش آمده را می توان با صحبت حل کرد و برنامه ما این است که فعلاً با کوروش باقری کار را ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه باقری در مدت حضورش در تیم ملی عملکرد بسیار خوبی داشته وگرنه من عاشق چشم و ابروی وی نیستم که چهار سال با باقری کار کنم، ادامه داد: باقری در رده های سنی مختلف موفق بوده و عملکرد قابل قبولی داشته است. از تمام ملی پوشان درخواست کردم اگر آماده هستند برای کمک به تیم ملی به اردو بیایند اما آنها اعلام کردند ما می خواهیم با یک مربی دیگر کار کنیم که این درخواست آنها منطقی نیست.

رضازاده در ادامه افزود: ملی پوشان خوبی در اردو هستند و می توانیم آنها را در آینده جایگزین قهرمانان کنیم چرا که همین ملی پوشانی که امروز ادعا می کنند، چهار سال پیش هیچ چیزی نداشتند و در مدت زمان کار کردن زیر نظر باقری توانستند به مدال های مختلف دست پیدا کنند. مشکلات پیش آمده را حل خواهم کرد تا قهرمانان المپیکی مانند یک سرباز در خدمت تیم ملی باشند.

رئیس فدراسیون وزنه برداری در پاسخ به این سؤال که شما هم در زمان خودتان می خواستید که با ایوانف کار کنید و اختلاف هایی پیش آمده بود، حالا چرا حاضر نیستید حرف ملی پوشان را قبول کنید، تصریح کرد: در آن زمان تیم ملی مربی نداشت و پس از اینکه یک مربی برای تیم ملی انتخاب شد با وی کار کردیم اما خودم دوست داشتم با ایوانف کار کنم چون وی مربی خوب و بزرگی بود. اگر بخواهم هر چیزی که ملی پوشان می گویند را قبول کنیم بحث بازیکن سالاری پیش می آید در حالیکه تمام ملی پوشان زیر نظر کوروش باقری مدال گرفتند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.