پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: خلعتبری به کمیته انضباطی احضار شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از احضار محمدرضا خلعتبری خبر داد و گفت: باشگاه سپاهان هم هیچ شکایتی علیه فرهاد مجیدی به کمیته انضباطی ارسال نکرده است.

اسماعیل حسن زاده از اظهار محمدرضا خلعتبری به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به خاطر رفتاش در بازی سپاهان و داماش خبر داد و اظهار کرد: اگرچه هنوز گزارش اتفاقات آن مسابقه به دست ما نرسیده اما بر اساس آنچه در تلویزیون و مطبوعات گزارش شده بود ما خلعتبری را به کمیته انضباطی احضار کردیم اما با توجه به بازی های حساس و فشرده ای که سپاهان در مسابقه های داخلی و همین طور لیگ قهرمانان آسیا دارد ما تاریخ 7 اردیبهشت را مناسب ترین زمان برای دعوت این بازیکن دیدیم.

رییس کمیته انضباطی همچنین از ابلاغ حکم محرومیت هادی عقیلی به وی در جلسه عصر امروز (شنبه) خبر داد و به ایسنا گفت: چون عقیلی عضو هیچ باشگاه ایرانی نبود و ما نمی توانستیم از طریق سازمان لیگ یا هیات استان حکم را به وی ابلاغ کنیم بنابراین باید به ایران می آمد و شخصا آن را دریافت می کرد. عقیلی امروز به محل کمیته انضباطی آمد و ما هم وظیفه مان را انجام دادیم و حکم محرومیتش را به وی ابلاغ کردیم.

وی افزود: عقیلی قصد داشت توضیحات شفاهی را درباره علت رفتارش بیان کند که از وی خواستم تا تمام توضیحاتش را به صورت کتبی تنظیم کند و همراه با اعتراض کتبی که می نویسد لایحه ای را آماده کرده و پس از پرداخت هزینه دادرسی اش موضوع را از طریق شورای استیناف پیگیری کند که او هم قرار شد فردا (یکشنبه) این کار را انجام دهد.

رییس کمیته انضباطی درباره شایعه تبانی هایی که درباره بازی تیم های شهرداری بندرعباس و شهرداری تبریز در لیگ دسته یک عنوان شده نیز اظهار کرد: درخصوص مسائل لیگ دسته یک از جمله تبانی احتمالی گفته شده میان شهرداری تبریز و شهرداری بندرعباس هنوز از هیچ مرجعی شکایتی به کمیته انضباطی نیامده است. حال اگر کمیته نظارت بر اخلاق حرفه ای در فوتبال که مسئولیت آن را حجت الاسلام علیپور بر عهده دارد تحقیقاتی انجام دهد و هر زمان به جمع بندی رسید که احساس کرد کمیته انضباطی صلاحیت رسیدگی به موردی را دارد ما به آن موضوع ورود خواهیم کرد.

حسن زاده همچنین با بیان اینکه هیچ شکایتی از سوی باشگاه سپاهان علیه فرهاد مجیدی نیز به کمیته انضباطی نیامده در این باره به ایسنا گفت: اگرچه برخی از رسانه ها خبر از شکایت سپاهان علیه مجیدی می دادند اما تا الان هیچ شکایت رسمی درخصوص رسیدگی به موضوع فرهاد مجیدی از سوی باشگاه سپاهان یا هر باشگاه دیگری به دست ما نرسیده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ناظران ویژه کمیته انضباطی در نظارت هایی که برای مسابقه های حساس لیگ داشتند به مورد سوئی برخورد کرده اند یا خیر نیز تصریح کرد: آن ناظران وظایف و کارکردهای خاص خودشان را دارند و تنها بر موارد انضباطی بازی ها نظارت کرده و طبق همان هم گزارش هایشان را در این حوزه ارسال می کنند بنابراین گزارش های آن ها نمی تواند حکم سرنوشت سازی را برای مسابقه های فوتبال و یا مواردی از این دست داشته باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.