جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مرد عنکبوتی و خفاشی های جَو زده در شهر! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

این الگوپذیری از رسانه ها در قهرمان سازی گاهی باعث می شود افرادی فاصله واقعیت و فانتزی را درک نکنند و با خیال اینکه قهرمان هستند با پوشیدن لباس قهرمانان تلویزیون و سینما به خیابان ها بیایند تا مردم را نجات دهند، کاری که در بیشتر مواقع مضحک به نظر می رسد.

قهرمان ناشناس

«دی سی گاردین» یا قهرمان دی سی یکی از مشهورترین و شناخته شده ترین قهرمان های مردمی آمریکا در چند سال گذشته است. دی سی نیز از آن دسته قهرمان هایی است که دوست ندارد هویت واقعی اش فاش شود و تقریبا تا به حال کسی او را بدون داشتن ماسک ندیده است.

مرد عنکبوتی و خفاشی های جَو زده در شهر!

بتمن وحشتناک

«متئو آرجینتار» پسر 23 ساله ای بود که قصد داشت با پوشیدن لباس بتمن به یک قهرمان مبدل شود اما در همان گشت زنی های اول، توسط پلیس کلرادو دستگیر شد. او در کنار پارکینگ فروشگاه های بزرگ می ایستاد و قصد داشت تا به خیال خودش به مردم برای حمل وسایلشان کمک کند اما آنها از او ترسیده و فرار می کردند، چرا که رفتارهای او درست شبیه به قاتلی به نام «جیمز هولمز» بود که به بهانه کمک به مردم، 12 نفر را به قتل رساند.

مرد عنکبوتی و خفاشی های جَو زده در شهر!

متئو پس از اثبات بیگناهی به یک مرکز بیماری های روانی فرستاده شد تا از لحاظ روانی رفتار او مورد بررسی قرار گیرد. او همچنین محکوم به گذراندن 6 ماه زندان شد.

قهرمان افسانه ای

«قهرمان افسانه ای» که تا چند سال قبل یک پلیس وظیفه شناس بود به دلایل نامعلومی از کار خود کناره گرفت. وی از آن به بعد تصمیم گرفت تا مانند قهرمانان فیلم های سینمایی در خیابان ها گشت زده و با بی عدالتی برخورد کند. او دستکشی آهنین برای خود ساخته و نام آن را مشت آهنی گذاشته است، او همچنین اسلحه ای دارد که به جای گلوله، سیب زمینی پرتاب می کند.

درست مانند دیگر قهرمانان. او نیز با ماسک به خیابان رفته و حتی نام خود را هرگز فاش نکرده است اما شگرد او برای فرستادن پیغام به دزدان و مزاحمان، خراب کردن وسایل آنها از قبیل اتومبیلشان است. این قهرمان تا به حال دو بار توسط خرابکاران خیابانی مورد حمله قرار گرفته و تا سر حد مرگ پیش رفته است اما پس از بهبودی باز هم کار خود را از سر گرفته است.

بتمن زباله جمع کن

هر روز یک نفر در دنیا خود را به شکل یکی از قهرمان های داستان ها در می آورد که بسیاری از آنها ادعا می کنند از طرف نیروهای پلیس این ماموریت به آنها سپرده شده است. زولاتان کوهاری 26 ساله یکی دیگر از این افراد است که خود را به شکل بتمن درآورده و در خیابان های دوناجسکا در اسلواکی به دنبالِ خلافکاران می گردد اما او برخلاف افراد مشابهش می گجوید که هیچ ارتباطی با نیروهای پلیس نداشته و تنها برای کمک به مردم این کارها را انجام می دهد.

مرد عنکبوتی و خفاشی های جَو زده در شهر!

دختر خفاشی

این اولین بار نیست که یک نفر به عنوان قهرمان مردمی در خیابان ها راه می افتد و از حقوق مردم دفاع می کند، اما اولین بار است که این قهرمان یک خانم است.

همچنین می توان او را اولین قهرمانی دانست که سلامتی خودش هم برایش از اهمیت بالایی برخوردار است.

«آبرامویسی» شب ها لباسی مشکی پوشیده، ماسکی قرمز رنگ شبیه گربه به صورت می زند و در خیابان های نیویورک گشت می زند. او با الگوبرداری از دختر خفاشی و زن گربه ای این شخصیت جدید را برای خود ساخته است.

این دختر جوان که به مردم بی خانمان کمک می کند در این باره می گوید: «همین که با تمام مشکلات می توانم لبخند را بر لبان افراد بی خانمان بیاورم بسیار خوشحال هستم.» او به جای سلاح در دستانش لباس و وسایل بهداشتی و خوراکی دارد که به مردم محتاج و خصوصا زنان و کودکان بی سرپناه می دهد.

آبرامویسی از اینکه هویتش فاش شود نگران نیست و خانواده اش هم از ماموریت شب های او به خوبی اطلاع دارند و حتی او را در این راه یاری هم می کنند.

قهرمان وقت شناس

«کریمسون کاناک» از آن دسته قهرمانان مردمی است که برای انجام کار خوب هم زمان خاصی را در نظر گرفته است. او یک یا دو روز در هفته به خیابان رفته به افراد نیازمند کمک کرده و با خلافکاران می جنگد. او شلواری مشکی و بلوزی قرمز رنگ می پوشد که یک گل با سه گلبرگ روی آن کشیده شده است.

مرد عنکبوتی و خفاشی های جَو زده در شهر!

سوپرمن همکار پلیس

«دیوید مونتگومری» یکی دیگر از قهرمانان خیابانی است. او که سال های بسیار زیادی به الکل اعتیاد داشت، پس از به دنیا آمدن فرزندش تصمیم گرفت برای همیشه از شر این اعتیاد خلاص شده و به خودش قول داد که تا آخر عمر با جرم و جنایت به خصوص الکل و مواد مخدر مبارزه کند.

او هر شب شنلی سیاه به تن کرده، کلاه خودر ا بر سر گذاشته و ماسکی فلزی به صورت می زند که تقریبا شبیه به لباس سوپر من است و خود را برای رویارویی با اراذل و اوباش خیابانی آماده می کند. حدود 5 سال است که دیوید به این کار مشغول است. دیوید در مصاحبه با نیویورک تایمز می گوید: «اولتیماتوم آخر ما به خلافکاران این است که اگر نمی خواهند به زندان بیفتند باید با ما کنار آمده و دست از خلاف بردارند و اگر با ما کنار نیایند باید با نیروهای پلیس طرف شوند.»

البته ناگفته نماند که دیوید از آن دسته قهرمان هایی است که موفق به جلب اعتماد نیروهای پلیس نیز شده و حتی پلیس او را در انجام کارهایش یاری می دهد.

سوپرباریو بازنشسته

«سوپرباریو» با داشتن 80 سال سن یکی دیگر از آن قهرمان هایی است که در بین مردم از شهرت و محبوبیت زیادی برخوردار است. او قهرمانی است که کمک به مردم را از همسایگان خود آغاز کرده و برخلاف دیگر قهرمانان این فهرست به جای حضور زیاد در برابر مردم، مخفیانه کمک های خودش را انجام می دهد و به همین خاطر به سمبلی مبدل شده که بیشتر مردم نام و داستان های او را شنیده و شاید حتی یک بار هم او را ندیده باشند.

مرد عنکبوتی و خفاشی های جَو زده در شهر!

آقای ساکت

«آقای ساکت» یکی از اولین افرادی بود که به عنوان قهرمان در خیابان ها را هافتاده و با خلاف و خلافکاری می جنگید. این نام به خاطر ماسکی که این مرد انتخاب کرده بود روی او نهاده شد. ماسکی که باعث می شد تقریبا هیچ صدایی از او شنیده نشود. در عوض یکی از همکارانش به نام دکتر دیسکورد که در کنار اوست همیشه آواز خوانده و به جای او صحبت می کند.

مرد عنکبوتی و خفاشی های جَو زده در شهر!

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.