جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تجاوز به دختر 5 ساله هند را تکان داد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

شفقنا: هند که در ماه های اخیر شاهد تجاوز های مکرر به زنان داخلی و خارجی بوده است این بار از شنیدن خبر تجاوز وحشیانه به کودکی 5 ساله تکان خورد.

دختری پنج ساله پس از آنکه به مدت چندین روز مورد تجاوز و ضرب وشتم یک متجاوز قرار داشت در حالی که در وضعیت وخیمی به سر می برد از سوی پلیس نجات یافت.

نخست وزیر هند در این ارتباط از مردم خواست برای نجات از شیطان تجاوز فکری کنند و راهی بیابند.

تجاوز به دختر 5 ساله هند را تکان داد

این دختر از سوی یک مرد 30 ساله در ظبقه همکف آپارتمانی که زندکی می کرد ربوده شده بود و پس از آنکه فریاد ضجه و ناله های او توجه همسایه ها را جلب کرده بود مردم درب خانه را شکسته و وارد شده بودند.

پزشکان معالج وضعیت دختر را بسیار بد و از نظر داخلی دارای جراحت های بسیار معرفی کردند. او هم از سوی فرد متجاوز و هم با اشیاء خارجی به شدت مورد تجاوز قرار گرفته بود.

کشور هندوستان ماه هاست که با اخبار پی در پی تجاورز توجه جهانیان را به خود جلب کرده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.