پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بازسازی چهره زن ایرانی ۵۰۰۰ ساله +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

قدس آنلاین: این بازسازی به کمک آخرین تکنولوژی ها انجام شده، نکته جالب اینجاست که این زن در 5000 سال پیش از چشم مصنوعی استفاده میکرده. این پروتز چشم مصنوعی به حالتی ساخته شده بود که تا سر حد امکان طبیعی به نظر برسد.

این اسکلت در بقایایِ شهر سوخته، یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شهر هایِ دنیا کشف شده است. بزرگی و آثار باستان شناسی این شهر از وجود تمدن در 5000 سال پیش در شرق ایران حکایت می کند. مکان این شهر در استان سیستان و بلوچستان حاشیه مرزی با پاکستان فعلی است.

بازسازی چهره زن ایرانی ۵۰۰۰ ساله +عکس

بازسازی چهره زن ایرانی ۵۰۰۰ ساله +عکس

بازسازی چهره زن ایرانی ۵۰۰۰ ساله +عکس

بازسازی چهره زن ایرانی ۵۰۰۰ ساله +عکس

بازسازی چهره زن ایرانی ۵۰۰۰ ساله +عکس

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.