جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: خیلی‌ ها امسال صاحبخانه می‌شوند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه تراکم خانوار در واحد مسکونی برای شهر تهران به رقم یک رسیده است، گفت: با در نظرگرفتن یک میلیون و 72 هزار واحد مسکن مهر که در دست اقدام داریم، امیدواریم که تاپایان امسال خیلی ها صاحب خانه شوند.

ابوالفضل صومعلو در پاسخ به این پرسش که شما سال گذشته اعلام کردید در پایان سال 92 همه ایرانیان صاحب خانه می شوند، هنوز هم به این حرف پایبند هستید؟ گفت: با در نظرگرفتن یک میلیون و 72 هزار واحد مسکن مهر که در دست اقدام داریم امیدواریم که خیلی ها صاحب خانه شوند.

وی با بیان اینکه از زمان شروع ساخت مسکن مهر، تمام متقاضیان ثبت نام کردند، اظهار داشت: هم اکنون با در نظرگرفتن خانه های خالی و واحدهای مسکن مهر، تراکم خانوار در واحد مسکونی در تهران به عدد یک و در کشور به رقم 1.06 رسیده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: این ارقام به این معنا است که به اندازه خانوارهای موجود در تهران، مسکن وجود دارد و وجود متقاضیان مسکن در بازار نشانگر این است که بخشی از جامعه بیش از یک واحد مسکونی دارند.

صومعلو تصریح کرد: با سیاستهایی که برای ساخت مسکن به اجرا رسید، تراکم خانوار کاهش پیدا کرد، ضمن آنکه ساخت 2 میلیون و 180 هزار واحد مسکن روستایی و 2 میلیون و 157 هزار واحد مسکن شهری ارقام بسیار بالایی است که دولت موفق به اجرای آن شده است.

وی با بیان اینکه در مسکن شهری بیش از 700 هزار واحد از مرحله اسکلت و سقف گذشته است، بیان کرد: تعداد کمی از واحدهای مسکن مهر در مرحله فونداسیون قرار دارد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا وجود سوداگری در بازار مسکن را می پذیرید، افزود: بله معتقدم که سوداگری در بازار مسکن وجود دارد اما برای جلوگیری از آن، ابزارهای محدود کننده مانند مالیات بر خانه های خالی و مالیات بر معاملات مکرر را طراحی کردیم و به وزارت اقتصاد فرستادیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: وزیر راه و شهرسازی، کمیسیون اقتصادی مجلس و معاون حقوقی رئیس جمهور به دنبال این هستند که با ابزارهای محدود کننده تفکر سوداگری را در مسکن کنترل کنند.

صومعلو درپاسخ به اینکه پس در حال حاضر برنامه جدیدی برای کنترل مسکن وجود ندارد، گفت: برنامه جدیدی نیست و طرحهای قبلی در وزارت راه و شهرسازی پیگیری می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.