دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: در پشت صحنه افتتاحیه المپیک چه گذشت؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

مراسم افتتاحیه المپیک لندن از نظر خیلی ها بهترین و دیدنی ترین مراسم المپیک بود.بیش از یک میلیارد نفر در سراسر جهان شاهد سیر دنی بویل در تاریخ بریتانیا بودند، و صحنه جالب و دیدنی بلند کردن درخت بلوط جزو جالب ترین صحنه های این مراسم بود. حتی ملکه نیز در این مراسم حضور داشت.

در اینجا قصد داریم بعضی رازها و دستاوردهای فنی این مراسم را که تا به حال جزو اطلاعات محرمانه بوده اند بازگو کنیم.

درخت بلوطی که در طی مراسم از روی یک تپه پوشیده از علف بالا برده شد، از فولاد و فایبرگلاس ساخته شده و توسط یک جرثقیل بالا برده شد. در داخل تپه پله هایی وجود داشت که به اجراکنندگان اجازه می داد از سطح زمین ظاهر شوند . فضایی پوشیده از گل ها و گیاهان طبیعی به مساحت 79000 فوت مربع در ارتفاع 11.5 فوتی سطح استادیوم قرار داشت و پرسنل فنی در زیر آن ایستاده بودند.

در پشت صحنه افتتاحیه المپیک چه گذشت؟

موتورهای از جنس فولاد، آلومینیوم و چوب به عنوان نمادی از انقلاب صنعتی در صحنه قرار داشتند.

در پشت صحنه افتتاحیه المپیک چه گذشت؟

نورهای زردرنگ، دودها و بخارهایی که در طول مراسم جریان داشتند تصویری از رودخانه ای از جنس فولاد ذوب شده به وجود می آوردند. "جریان" فولاد در لوله ای به قطر 39 فوت حلقه ای را به وجود می آورد که با پیوستن به 4 حلقه دیگر نماد المپیک را بر فراز استادیوم به تصویر می کشیدند. جریان 30 ثانیه ای جرقه ها واقعی بود و اجراکنندگان همه لباس های ضدحریق به تن داشتند.

در پشت صحنه افتتاحیه المپیک چه گذشت؟

در پشت صحنه افتتاحیه المپیک چه گذشت؟

حدود 1200 نفر از کارکنان بیمارستان های انگلستان، از جمله 600 پرستار در مراسم حضور داشتند . نوزاد غول پیکر از کاغد فایبرگلاس ساخته شده بود. 32 بازیگر زن که لباس هایی مثل لباس ماری پاپینز برتن و چترهایی در دست داشتند روی یک مجموعه طناب فرود آمدند.

در پشت صحنه افتتاحیه المپیک چه گذشت؟

در پشت صحنه افتتاحیه المپیک چه گذشت؟

75 داوطلب که از طریق گروه های اینترنتی انتخاب شده بودند، پس از چندین روز تمرین در افتتاحیه حاض شدند و نمایش دوچرخه سواری خود را برگزار کردند. گری کانری، بدلکار حرفه ای، که مانند ملکه لباس پوشیده بود از هلیکوپتری در ارتفاع 550 و مارک سوتون از ارتفاع 700 فوت بیرون پریدند. هلیکوپتر این دو 30 دقیقه پیش از زمین بلند شده و بر فراز لندن پرواز کرده بود.

در پشت صحنه افتتاحیه المپیک چه گذشت؟

در پشت صحنه افتتاحیه المپیک چه گذشت؟

بال های پارچه ای که شامل چراغ های LED کوچک بودند توسط میله های آلومینیومی هدایت شده و اجراکنندگان با فشردن دسته های این بال ها آنها را حرکت می دادند.

در پشت صحنه افتتاحیه المپیک چه گذشت؟

در پشت صحنه افتتاحیه المپیک چه گذشت؟

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.