يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کفاشیان: بازی با اسپانیا در حد حرف است ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: رییس فدراسیون فوتبال در واکنش به احتمال بازی تدارکاتی تیم ملی با تیم های اسپانیا یا پرتغال گفت: این موضوع در حد حرف است و درخواست کی روش بوده اما ما الان باید روی صعود مستقیم تیم ملی به جام جهانی متمرکز شویم.

علی کفاشیان با بیان اینکه برگزاری اردوی تیم ملی در اروپا و انجام بازی تدارکاتی با اسپانیا یا پرتغال در صورتی که تیم ملی به پلی آف انتخابی جام جهانی برود فقط در حد حرف است، اظهار کرد: فعلا کارلوس کی روش درخواستی را مطرح کرده اما در حد یک درخواست و حرف است و باید ببنیم اوضاع در آینده چه می شود. ما امیدواریم تیم ملی به عنوان یکی از دو تیم گروه به طور مستقیم راهی جام جهانی شود اما در غیر این صورت، برنامه های بعدی تیم ملی و هر تصمیمی که بخواهیم درباره اش بگیریم مربوط به آینده است.

وی همچنین درباره اینکه فیفا از فدراسیون درباره برگزاری مراسم اعدام در یکی از ورزشگاه های سبزوار توضیح خواسته است، تصریح کرد: فیفا برای ما نامه نوشت اما این موضوع مربوط به 2 ماه پیش است. فیفا در آن نامه از فدراسیون ایران توضیح نخواسته بود بلکه تذکر داد که این کار در ورزشگاه ها انجام نشود. ما هم نامه را به مراجع ذی صلاح ارجاع دادیم تا بررسی کنند و دیگر شاهد چنین برنامه هایی نباشیم.

رییس فدراسیون درباره درخواست ایران برای تغییر زمان بازی های مقدماتی جوانان آسیا که با بازی های جام جهانی نوجوانان تداخل زمانی داشت به ایسنا گفت: زمان بازی های مقدماتی به بعد از مسابقات جام جهانی نوجوانان تغییر نکرد و باید قبل از این رقابت ها انجام شود. چندین تاریخ پیشنهادی را برای برگزاری بازی ها گفته اند و ما هم پیشنهادمان را اعلام کردیم. به هر حال تیم نوجوانان باید هرچه سریعتر شکل گیرد تا برای حضور در این بازی ها و صعود به مرحله نهایی قهرمانی آسیا آماده شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.